“Серце для опудала” від Лесі Найденко

“Серце для опудала” від Лесі Найденко

“Серце для опудала” від Лесі Найденко

Доброго вечора, милі друзі!

Серце для опудала

Автор:  Леся Найденко

Жанр: слр, жіночий роман

Насамперед хочу відзначити розкішний авторський стиль, завдяки якому читати надзвичайно цікаво. З першої ж сторінки книга полонила мене і потягнула в світ пригод та кохання, змушуючи ковтати сторінку за сторінкою, забувши про часоплин))) Веселі сцени додають книзі родзинку)))

Хочеться виділити легкість читання, яскраві описи почуттів та подій, всього навколишнього світу і грамотність!

Сюжет теж не залишає байдужим! Маємо прекрасну дівчинку, таку самотню, що аж на очі сльози навертаються. Її батька, вічно зайнятого справами… І вчительку, яка має підготувати малечу до школи. Та їй належить важливіша місія – принести світло до оселі, де його так бракує)))

Анотація до книги “Серце для опудала”

– У далекому-далекому королівстві жив один дуже багатий фермер. Він володів родючими землями, безкраїми ріками та незчисленною кількістю худоби. Ось тільки серце в нього було черстве і грубе. Воно настільки скам’яніло, що розучилося любити навіть власну донечку. Фермер цілими днями пропадав на роботі, намагаючись віднайти втіху хоча б у прибутках, а тим часом над його угіддям нависала тінь смутку. З кожним днем темрява зростала, підкрадалася до дитини, хотіла захопити маленьку в полон. Мабуть, так би й трапилося, якби одного дня на ферму не приїхала няня-чарівниця.
– А няня врятувала фермера? – запитала сонна Марійка.
– Вона досі над цим працює.

 Цитата:

Він кинув роботу, обтрусив долоні від пилу та, узявши мене за лікоть, повів геть від людських очей. Випхав на подвір’я, зачинив за собою хвіртку.

– Ви, Катерино, – промовив настільки холодним тоном, що в мене аж кісти замерзли, – забагато собі дозволяєте. Зарубайте на носі…

– О ні! – все, мені зірвало клепку. Мабуть, Фородай взагалі не чув про манери та робочий етикет, проте я ж вчителька, як-не-як. Повинна була просвітити невігласа. – Свою грубість ви залишайте для мужиків на городі. Я вимагаю поваги до себе.

– Повагу треба заслужити.

– І у вас це поки що не виходить! Я приїхала сюди не зади коровам підтирати, а виховувати вашу дитину. За три місяці надолужити те, чого ви позбавляли її протягом шести років. Тому, коли мені треба отримати від вас дрібку допомоги, то, будь ласка, не впирайтесь рогом.

Фородай набрав повні легені повітря. Здавалося, що за мить він втратить останні крихти самоконролю й почне руйнувати усе навколо. А в першу чергу зламає мені шию.

 

Запрошую до прочитання за посиланням Серце для опудала

Завжди ваша Юліанна!)))

Оригінал статті на Букнет: “Серце для опудала” від Лесі Найденко

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу