“Світанкова кава” – ПершІ промокоди

“Світанкова кава” – ПершІ промокоди

“Світанкова кава” – ПершІ промокоди

Маю 9 промокодів на “Світанкову каву”, котрі планую розіграти 25 грудня, вранці, серед тих, хто виконає наступні умови:

2.  Вподобати авторські сторінки @LanaVernikWriter та @MikaStivWriter у Фейсбуку. Якщо Фейсбуку нема, то ви не потрапляєте до розіграшу.

3. Прочитати (на вибір) першу главу “Фантомної довіри” або “Меж пристойності” і залишити ПІД ТВОРОМ свій коментар.

Якщо ці книги вже прочитані, і коментарі написані – напишіть, будь ласка, новий коментар.

4. Відписатися тут, у коментарях, про виконання умов. Я перевіряю і надаю Вам номер.

Умови не обговорюються і коментарі з обговоренням умов – будуть видалятися. Без образ.

Про що книга?

Це знову реальна історія, цього разу з життя моїх близьких подруг. Розповідь починаю з квітня 1999 року, з підготовки до дівич-вечора (фотозвіт з якого у 5 главі) і далі доленосна “помилка” Олесі, котра зайшла не в ті двері… Хоча, як показує історія, двері виявилися САМЕ ТИМИ.

Перше кохання, перший сексуальний досвід і відкриття, перші втрати, трагедії, розчарування… зради і вірність, перший болісно отриманий досвід, котрий випалює душу, і знищує бажання жити далі… але є подруги, котрі не полишать і не дадуть самознищитися, котрі витягнуть з найглибшої ями і потягнуть до світла і щастя… якщо треба, то силоміць.

Я рада, що свого часу мій життєвий шлях пересікся зі шляхами цих неймовірних дівчат і ми підтримуємо стосунки й досі.

Книга у передплаті. За розміром “Світанкова кава” буде майже як “Фантомна довіра” чи “Межі пристойності”, тобто більше мільйона знаків.

 

Графік викладання : середа і субота, ближче до обіду… але іноді і вранці)))

Нехай щастить!

Оригінал статті на Букнет: “Світанкова кава” – ПершІ промокоди

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"