Сватівська бібліотека отримала 600 нових книг від громадської організації «Українська ініціатива»

Сватівська бібліотека отримала 600 нових книг від громадської організації «Українська ініціатива»

Фонд Сватівської районної бібліотеки поповнився майже шістьма сотнями нових книжок українських письменників. 10 лютого їх передав голова Луганського осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська ініціатива» Олег Якубов. Журналісти Сватове.City дізнавалися, чим цікава подарована література.

Книжки від громадської організації передали в рамках акції «Подаруй бібліотеці книжку». Олег каже, загалом це видання сучасних українських письменників. Усі книги надруковані в Україні.

Серед них є подарункові екземпляри — це справжні витвори мистецтва. Наприклад, книга «Кyiv Street Art» видана англійською мовою, і вона — такий собі путівник столицею України. Красиво оформлена з цікавими ілюстраціями вуличного мистецтва.

Олег Якубов передав 600 книжок бібліотеці у Сватовому у лютому 2021

Книжка «Кyiv Street Art» видана англійською й оформлена у вигляді гайду столицею України з ілюстраціями вуличного мистецтва. Автор: Сватівська районна бібліотека

— Серед видань переважно твори українських авторів, присвячені війні на Донбасі. А ще багато арт-культурних та інформаційно-культурних видань, — каже Олег. — Також серед подарованих книжок є видані іноземними мовами — англійською, італійською, французькою та німецькою. Усі книги надруковані в Україні за підтримки Міністерства інформаційної політики.

Багато подарованих видань про Україну і видатних українських спортсменів. Бібліотекарка Наталія Пономарьова каже, бібліотечний фонд давно не оновлювався книжками спортивної тематики.

Всеукраїнська громадська організація «Українська ініціатива» вже не вперше передає книжки до бібліотек Луганщини. Книги українських письменників Олег Якубов передав і до Луганського педуніверситету у Старобільську. Ще члени цієї громадської організації займаються впровадженням соціальних проєктів і допомагають військовим на передовій.

Джерело: svatove.city.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Сватівська бібліотека отримала 600 нових книг від громадської організації «Українська ініціатива»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Дарую обкладинку.

Дарую обкладинку.

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"