Сватівська бібліотека отримала 600 нових книг від громадської організації «Українська ініціатива»

Сватівська бібліотека отримала 600 нових книг від громадської організації «Українська ініціатива»

Фонд Сватівської районної бібліотеки поповнився майже шістьма сотнями нових книжок українських письменників. 10 лютого їх передав голова Луганського осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська ініціатива» Олег Якубов. Журналісти Сватове.City дізнавалися, чим цікава подарована література.

Книжки від громадської організації передали в рамках акції «Подаруй бібліотеці книжку». Олег каже, загалом це видання сучасних українських письменників. Усі книги надруковані в Україні.

Серед них є подарункові екземпляри — це справжні витвори мистецтва. Наприклад, книга «Кyiv Street Art» видана англійською мовою, і вона — такий собі путівник столицею України. Красиво оформлена з цікавими ілюстраціями вуличного мистецтва.

Олег Якубов передав 600 книжок бібліотеці у Сватовому у лютому 2021

Книжка «Кyiv Street Art» видана англійською й оформлена у вигляді гайду столицею України з ілюстраціями вуличного мистецтва. Автор: Сватівська районна бібліотека

— Серед видань переважно твори українських авторів, присвячені війні на Донбасі. А ще багато арт-культурних та інформаційно-культурних видань, — каже Олег. — Також серед подарованих книжок є видані іноземними мовами — англійською, італійською, французькою та німецькою. Усі книги надруковані в Україні за підтримки Міністерства інформаційної політики.

Багато подарованих видань про Україну і видатних українських спортсменів. Бібліотекарка Наталія Пономарьова каже, бібліотечний фонд давно не оновлювався книжками спортивної тематики.

Всеукраїнська громадська організація «Українська ініціатива» вже не вперше передає книжки до бібліотек Луганщини. Книги українських письменників Олег Якубов передав і до Луганського педуніверситету у Старобільську. Ще члени цієї громадської організації займаються впровадженням соціальних проєктів і допомагають військовим на передовій.

Джерело: svatove.city.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Сватівська бібліотека отримала 600 нових книг від громадської організації «Українська ініціатива»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новенька пара обкладинок. Тиць))

Доброго вечора усім!)

Нещодавно мала змогу створити парочку ось таких ось естетичних одежинок. Можливо, комусь щось припаде до душі:) Якщо впала в око котрась – не соромтесь – пишіть у коментах, а там якось я зв’яжусь з

Наша ВІйна

Ситуація гранично проста, як би хто не намагався викручуватися, мов вуж на сковорідці, говорячи про “перше”, “друге” чи “десяте”.

Портал відверто заявив про свою проросійську та антиукраїнську політику і

Кілька слів і від мене

Я довго думала, чи писати мені цей блог, чи ні. Підозрюю, що після його прочитання можуть у мій бік полетіти “тапки”. Проте ось Влада написала в коментарях до флешмобу, що саме він став поштовхом до такої критичної ситуації,

Фінал історії !!! Візуалізація.

Фінал  «Тільки не він»  !!!

Дорогі читачі, книгу завершено!

Щиро запрошую усіх, хто любить читати залпом, цілу історію.

 

 

 

Подорожуємо разом героями…

 

Невеличка цитата з цієї романтичної

нова книга “З повагою до адміністрації”

До вашої уваги мій новий роман про кохання.

ось тутечки

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"