Меню

Сватання на Гаврилівці

Букнет Сватання на Гаврилівці

Сватання на Гаврилівці

При всьому багатстві вибору любовної прози на цьому шанованому ресурсі мені чогось не вистачало хвилюючої теми оглядин – чи то пак знайомства з батьками обраниці. А може просто погано дивився.

“Якось моя молоденька майбутня дружина призналася своїй мамі, що в неї є мальчик. Але задумливо сказала, що при цьому є одна проблема. Моя майбутня теща, Станіслава Станіславівна або скорочено СС, напряглася від проблеми та мальчика і зразу подумала про найкраще. Тому урочисто повідомила, що якщо вже догулялися до проблеми, то вона готова вирвати цьому мальчику все на світі.

Кохана сильно образилася на «як ти таке могла подумать» і пояснила, що насправді проблема полягає в тому, що мальчик розумніший за неї і це трохи лякає. Претендентка на посаду моєї тещі сторопіла від почутого і заявила, що дуже хотіла б глянути на таке чудо.

Чудо, тобто я, не знав про настільки високу оцінку власних принад, однак мав серйозні наміри. І тому з острахом, але поїхав на оглядини в лігво, щоб не сказати в пащу.

В цілому оглядини пройшли рівно. Скопав трохи городу, поносив гною і по обличчю СС зрозумів, що, скоріше за все, кастинг пройду. Було видно, що третій сорт, канєшно, але однак не брак і чим би дитя не тішилося.

Ввечері від щедрот хазяйських ще й п’ятдесят грам перепало. Затим мама віддалилися в окрему квартиру, а кохана направила раба божого Сірожу у ванну прийняти душ. Діло молоде, тож хочеш не хочеш, а подумалося про цілком можливу еротичну пригоду.

Яка невдовзі і приключилася. Майбутня теща виявилася женщиною виняткових господарських здібностей і в неї все було. В тому числі і машинне масло в пляшечці від дитячого шампуню «Кря-кря». Яке зберігалося там, де і годиться бути пляшечці від дитячого шампуню – у ванні. Цю милу деталь знали всі, крім мене.

Спочатку я користався милом, але, незважаючи на дев’яності роки і загальний дефіцит, вирішив посилити і без того потужний ефект звабливості як мужчини. І помити голову шампунем «Кря-кря». Любасні фантазії настільки сильно вдарили в голову, що я абсолютно не звернув уваги на дивний запах шампуню. Ось де пригодилося, що я син водія і мене подібними запахами не злякаєш.

Зате злякалася кохана, зачувши нещадний запах машинного масла, який розносився з ванни! Бачте, машинне масло милиться дуже погано, а я хлопець завзятий, тож вперто доливав цього клятого шампуню.

Господи, пресвятий боже, що він там змащує?!!!

Майбутнє сонце мого життя ввірвалася у ванну з такими очима, що в мене одразу впали всі бажання. Зате кохана вспокоїлася, побачивши, що я змащував тільки голову.

Далі ми моторошно довго мили мене пральним порошком «Лотос». А потім я до пів ночі розважався відмиванням ванни від машинного масла. І, на кінець, довго чекав в коридорі рішення, як і куди мене покласти такого запашного. Щоб сусіди потім не жалувалися і хату можна було провітрити. Добре, що ще без сексу обійшлося. Бо й так хватило.

Засинав в бензольних парах на розкладачці біля балкона, куди усе ж таки долинув голос майбутньої тещі з кухні. Де вони відпочивали з донечкою після всього цього гармидеру.

– Доню, це не моє діло, але ти все-таки подумай добре, може тобі не нада такого розумного?”

 

Оригінал статті на booknet.com: Сватання на Гаврилівці

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення