Меню

Самореклама

Букнет Самореклама

Самореклама

І невеличкий фрагмент до цього малюнка

Діючі персонажі:

Кларк Пречет – англієць, психолог, екстрасенс-телепат.

Олрой Кенінгон – швед, лінгвіст, археолог, теолог.

Бен Смітт, Удав – керуючий відділом Артефактів (секретна організація)

Мумія – стародавня істота.

Локація: Секретна база на глибині 6000 м, під Коллайдером, неподалік Женеви

Кларк забіг до оглядової кімнати. Скло саркофага вже розблокувалося, відсунулося і впало на підлогу. З саркофагу виліз хлопець з довгим хвилястим, скуйовдженим волоссям. Гнучкий, худорлявий, одяг на ньому майже зотлів. Він був схожий на дикого кота чи гепарда. Крізь спадаюче на обличчя волосся, котячим гнівом світилися жовті очі.

Кларк повернувся і подивився на Олроя. але побачив Удава. Психологу здалося, що на його плечі впало щось важке.

Олрой не відчував перед Удавом страху. У цю мить він був спантеличений і наляканий, і дуже хотів випалити чергову цигарку. От і не приховував від незворушного керівника відділу Артфактів свого роздратування:

– Ви знали, що це буде не мумія? Як Ви могли ризикнути, оживляючи цю істоту?! Якщо Ви знали, що у саркофазі не мумія, я що тут роблю? Я не зміг розшифрувати написи ні на саркофазі ні у лабіринті. А якщо він не знає єгипетську чи шумерську? Чи я невірно вимовлятиму слова?

Удав спокійно склав руки на грудях. Спостерігав за істотою за склом. Мумія підвівся, на ногах стояв непевно, тримався за саркофаг. Злість в його очах дещо лякала.

– Скло міцне? – тихо запитав Кларк.

– Я не рекомендую відкривати другий саркофаг! – прошепотів професор.

– Другий відкривати поки не будемо, – запевнив його Удав. І відповів Кларку, – Скло куленепробивне.

Саме у ту мить коли Удав охарактеризував скло, Мумія різко, із гарчанням, перекинув саркофаг, що важив більше ніж тонна і вдарив кулаком у мармурову плиту. Плита розкололася. На руці істоти з’явилася чорна кров, але відразу зникла. Але він не міг вгамуватися, схопив розкладний металевий стільчик, забутий спостерігачами, і жбурнув його у скло. Стільчик розбився у пил, немов вибухнув, а скло тріснуло, хоча не осипалося.

Все сталося неймовірно швидко. Удав заціпенів, отямився. Наказав стріляти. Кімнату з саркофагом залило свинцем. Всі, хто був у оглядовій кімнаті, вибігали у коридор, за ними заблокувало двері. Удав побіг у кімнату, розташовану з іншого блоку. Олрой і Кларк бігли слідом за керівником.

Кларк очікував побачити жовтооку Мумію мертвим. Але той сховався за перевернутим саркофагом. Кулі не зашкодили йому. Порвали одяг. На нозі з’явилася тоненька цівка чорної крові і за мить зникла.

– Він що лише поранений? – здивувався містер Смітт, – Лише поранений?

– І що далі? – запитав приголомшений Кларк, – Може, попросіть його повернутися у саркофаг, хай спить собі далі?

– Містер Пречет, – розлютився Удав, – займіться Ви своєю роботою. Спробуйте порозумітися з цим психопатом, може, почує.

https://booknet.com/uk/book/dalogi-z-mumyu-b167917

Оригінал статті на litnet.com: Самореклама

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення