Самовихваляння: добре чи погано?

Самовихваляння: добре чи погано?

Самовихваляння: добре чи погано?

Давно вже роздумую над цим запитанням. Я не любителька багато про себе розповідати на широкий загал, а тим більше хвалити себе чи свої твори. Десь лише через пів року на порталі змусила себе потроху просувати власні твори, буквально переступаючи через себе й виходячи з зони комфорту. Прекрасно усвідомлюю, що без самовихваляння (читайте самореклами) багато читачів та підписників не назбираєш, тож доводиться час від часу нагадувати про себе у блогах. Останнього разу, коли я  поділилася радістю, що вже маю 100 підписників, одразу двоє через 5 хвилин просто зникли, залишивши мене з гірким розчаруванням та думкою, що радіти треба тихо!!!

І от сьогодні, перекреслюючи те, що писала вище таки хочу похвалитися!!! Але оскільки хвалю я, по суті, не себе, мені набагато легше. І слів своїх соромитися не буду!

А мова йде про одну читачку (також автора), якій, не побоюся цього, сміливо можна присуджувати Пулітцерівську премію за її коментарі! Бо вони – мрія кожного автора! І мені дуже пощастило, що її зацікавила моя книга “Ґард. Цілителька”

Її роздуми, підказки, рекомендації, враження, цікавість та й просто добре слово надихнули мене на низку ідей, які я взагалі не планувала в своїй книзі! І я за це безмежно вдячна!!! Бо саме читач формує автора! Більше того, вона не тільки змотивувала мене та надихнула, а ще й створила для моїх героїв два дивовижні арти, зробивши мені просто неймовірний сюрприз!!! Я захоплююся такими людьми, бо всередині в них наче оте світло, яке всіх навколо зігріває. Думаю, ви вже здогадалися про кого я, бо ця чудова авторка час від часу дарує свої фантастичні обкладинки й іншим. І всі вони суперові!

“Мила Radianta” спасибі!!! Не можу намилуватися!

Оригінал статті на Букнет: Самовихваляння: добре чи погано?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"