Річниця в Букнеті (^-^)

Річниця в Букнеті (^-^)

Річниця в Букнеті (^-^)

Всім привіт, любі читачі й автори.

Цей рік став для мене справжнім перевтіленням й це надало мені достатньо сміливості, аби не боятися осуду інших людей. Бо знаю, що кожне зауваження слугує не для того, щоб продірявити комусь душу, а щоб надати можливість вчитися на своїх власних помилках.

Узагальнимо цей рік. Хоч я ще не дописала свої книжки, та все ж до фіналу залишилося не так багато, як здавалося б (я так думаю). Але… Я аж ніяк не очікувала, що кожній моїй книжці знайдеться свій читач і я неймовірно рада, що так воно є. 24 зірочок в книжці «Танець янгола й демона» й 21 зірочок в книжці «Дім нічних сновидінь». Окрема подяка всім тим, хто поставив вподобайки, нагороди а також і коментарі. Чесно, по той бік екрану я верещала від радості, коли бачила в сповіщеннях: « Вашу книжку вподобав(ла) (нагородив(ла), коментував(ла)…». Ви кращі серед кращих, бо робите мене щасливою.

Що я найближчім часом збираюся робити? В мене плани, як у Наполеона, хоч би всі їх виконати за рік. Перш за все відредагувати все написати й завершити. Можливо буде треба приховати на деякий час “Танець янгола й демона” для редакції. Тому не лякайтеся, якщо раптом не знайдете в бібліотеці, незабаром все поверну. 😉 Ще в мене зараз готується до виходу одна новинка, яку я хотіла опублікувати ще з осені, але так склалися обставини зовсім інакше, що не змогла без потрібної обкладинки викладати розділи. Зараз вже є обкладинка і скоро опублікую перший розділ. Думаю, вас не менш зацікавить ця книжка і не тільки мені сподобається. А якщо ще вистачить часу, ще хотіла б зробити приємну несподіванку. Скажу одразу, це буде стосовно буктрейлеру. Тож, думаю мені вдасця проявити себе у цій сфері. Принаймні спробую.)))

Далі буде ще краще і ще креативніше в творчості. Це лише початок хорошого майбутнього… 

 

Всім дякую за увагу й гарної й мирної ночі.

Відлюднена Чарівниця.

Оригінал статті на Букнет: Річниця в Букнеті (^-^)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"