Річниця в Букнеті (^-^)

Річниця в Букнеті (^-^)

Річниця в Букнеті (^-^)

Всім привіт, любі читачі й автори.

Цей рік став для мене справжнім перевтіленням й це надало мені достатньо сміливості, аби не боятися осуду інших людей. Бо знаю, що кожне зауваження слугує не для того, щоб продірявити комусь душу, а щоб надати можливість вчитися на своїх власних помилках.

Узагальнимо цей рік. Хоч я ще не дописала свої книжки, та все ж до фіналу залишилося не так багато, як здавалося б (я так думаю). Але… Я аж ніяк не очікувала, що кожній моїй книжці знайдеться свій читач і я неймовірно рада, що так воно є. 24 зірочок в книжці «Танець янгола й демона» й 21 зірочок в книжці «Дім нічних сновидінь». Окрема подяка всім тим, хто поставив вподобайки, нагороди а також і коментарі. Чесно, по той бік екрану я верещала від радості, коли бачила в сповіщеннях: « Вашу книжку вподобав(ла) (нагородив(ла), коментував(ла)…». Ви кращі серед кращих, бо робите мене щасливою.

Що я найближчім часом збираюся робити? В мене плани, як у Наполеона, хоч би всі їх виконати за рік. Перш за все відредагувати все написати й завершити. Можливо буде треба приховати на деякий час “Танець янгола й демона” для редакції. Тому не лякайтеся, якщо раптом не знайдете в бібліотеці, незабаром все поверну. 😉 Ще в мене зараз готується до виходу одна новинка, яку я хотіла опублікувати ще з осені, але так склалися обставини зовсім інакше, що не змогла без потрібної обкладинки викладати розділи. Зараз вже є обкладинка і скоро опублікую перший розділ. Думаю, вас не менш зацікавить ця книжка і не тільки мені сподобається. А якщо ще вистачить часу, ще хотіла б зробити приємну несподіванку. Скажу одразу, це буде стосовно буктрейлеру. Тож, думаю мені вдасця проявити себе у цій сфері. Принаймні спробую.)))

Далі буде ще краще і ще креативніше в творчості. Це лише початок хорошого майбутнього… 

 

Всім дякую за увагу й гарної й мирної ночі.

Відлюднена Чарівниця.

Оригінал статті на Букнет: Річниця в Букнеті (^-^)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"