Рік 2020. Що він мені приніс?

Рік 2020. Що він мені приніс?

Рік 2020. Що він мені приніс?

От я помітила, що всі роблять собі отакі блоги-підсумки року. Дуже цікаво, до речі, особливо коли читаєш про досягнення людей, який не знаєш/вперше чуєш/взагалі випадково натрапив. Букнет для мене це щось новеньке, я мало кого тут знаю, досягнень у мене малувато для окремого блогу (каже людина, яка сидить та пише блог, ага), але я, чесне слово, думала, що буде гірше. От насправді. Я коли прийшла сюди, я думала, що буду тут геть чужою, незрозумілою панянкою, яка пише все, що їй прийде в дурну голівоньку. Але я знайшла друзів/колег/просто гарних людей (обирайте, що Вам до вподоби), з якими я дійсно хотіла б спілкуватися й надалі. От їм отаке величезненьке дякую, бо тільки завдяки Вам я дійсно пишу цей блог, я не забилася в кутку. 

✴ Я завершила першу книгу свого циклу. Це, мабуть, найбільше моє досягнення у сфері літератури, тому що свої «Уламки» я змінювати не хочу. На них чекає редакція. Звісно, це не перша мій завершений твір, проте саме цей став пробним твором з новим виробленим стилем. Його треба корегувати, звісно, але…

✴ Я зрозуміла цінність життя та смерті. Це дійсно одне з тих пунктів, яких навчає теперішня ситуація. Як писав Рік Янсі, “Як тільки ми вирішимо, що життя одного з нас не має значення, ми програємо”. Цінуймо те, що в нас є. 

✴ Я прочитала дуже багато просто крутецьких книг, прочитала книгу англійською в оригіналі. 

✴ Розпочала вивчення нової мови. 

✴ Почала писати “Дотик”, прописую сюжет “Блукаючих”. Не знаю, що з цього всього вийде, проте спробувати варто. Три книги в різних жанрах, об’єднаних в цикл лише однією маленькою деталлю. 

✴ Почала писати про любов. Звучить смішно, проте це дійсно так. 

Загалом, ще багато чого, проте я не бачу сенсу писати все те, що сталося (або не сталося). Ділюся з вами сокровенним. Я не люблю та не вмію складати собі якісь плани (хоча й таке робила), бо понад усе боюсь розчарування. Але читаючи ваші блоги, книжки, просто спілкуючись з такими чудовими та талановитими людьми, я розумію, що не варто згадувати чужі помилки. Краще згадувати те, як ці помилки виправляються. 

Дякую Вам, усіх з прийдешніми святами!

Оригінал статті на Букнет: Рік 2020. Що він мені приніс?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Документальний фільм про сім’ю з прифронтової Красногорівки виходить в онлайн-прокат

З 15 січня на сервісі OLL. TV для онлайн-перегляду доступні створені за підтримки Держкіно українська документальна сенсація «Земля блакитна, ніби апельсин» та екранізація однойменного бестселера Єжи Ко

Порадьте книгу для легкого прочитання

Друзі, у мене зараз відпочинок між сесією і новим семестром і хчоеться поитати щось легке і для душі.  А в ідеалоі про зиму, враховуючи походу за вікном.Чи є такі твори на букнеті?

Знижка на “Я тебе покараю”!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 15% на мою історію: 

Я тебе покараю

– Ти будеш мені підкорятися, – пальці опікуна ковзають по моєму обличчю і спускаються до шиї.
– Навіть ти не зможеш мене змусити, – ховаю страх за натягнутою

Історій мільйони – але їх різновидів тільки 10?

Це не моя класифікація і не мій досвід. Але своєрідний ексклюзив, для авторів, які цікавляться побудовою сюжету захоплюючої історії.

Читаючи різних успішних і не дуже сценаристів, неодноразово чула про книгу «Врятуйте

Провела цікаве дослідження.

Я на букнеті недавно, але дуже цікавлюсь рейтингами книг. Якщо я правильно розумію, то чим більше зірочок, тим вищий рейтинг? Так як математика мені хороший друг, то я підрахувала, що в найпопулярніших книг співвідношення

Перейти до блогу