Меню

Рік старий минає- Новий наступає!

Букнет Рік старий минає- Новий наступає!

Рік старий минає- Новий наступає!

З Наступаючим Новим роком, любі читачі та шановні колеги!

В останні дні минаючого року прийнято підводити підсумки, згадувати досягнення, звершення, яких вдалося досягти за останніх дванадцять місяців, та невдачі, що спіткали нас. І я теж вирішила поділитися з вами своїми думками. Попри всі яскраві події у калейдоскопі життя є одна, неймовірно для мене важлива безпосередньо пов`язана з усіма вами.

1 січня виповниться рівно 4 місяці, відколи була викладена перша глава моєї першої на порталі ЛітНет книги. Я безмежно дякую всім, хто підтримував мене, всім моїм читачам, всім друзям, яких знайшла, дякуючи сайту. Привідкрию завісу на майбутнє. В лютому наступного року після завершення останньої частини дилогії “Коли розквітне лілея” на вас чекає нова казка про неймовірні пригоди, трохи інтриг та важкий шлях до кохання за назвою “Заміж за короля. Впізнай мене по усмішці”. Щиро сподіваюся, що мої нові книги подарують вам теплі спогади і манитимуть відкривати електронну сторіночку знову й знову, щоб поринути і чарівні світи)))

Цих чотири місяці були дуже особливими, ваші коментарі та зірочки неймовірно надихали, дарували нові ідеї, нові сюжети. Для мене велика честь належати до дружної родини ЛітНету!!!

З Наступаючим Новим роком, мої рідні! Від усієї душі бажаю усім злагоди, благополуччя, достатку, щастя, кохання та миру для всієї нашої України! Нехай Новорічні та Різдвяні свята дарують океан радості, зібравши всю сім`ю під одним дахом за щедрим багатим столом!

Шановні колеги- автори, я зичу вам натхнення, сили та часу для написання прекрасних бестселерів, світого визнання та вдячних читачів!

З любов`ю та повагою ваша Юліанна! 😉

 

 

 

Оригінал статті на litnet.com: Рік старий минає- Новий наступає!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення