Рік на Букнет. Що далі?

Рік на Букнет. Що далі?

Рік на Букнет. Що далі?

Усім привіт!

  В першу чергу дуже вдячна усім читачам і авторам, які підтримували мене на тернистій дорозі новачка. А також адміністраторам, які багато підказували, помагали робити перші, невпевнені кроки на шляху до мети стати авторкою жіночих романів.

 Було багато радощів, були й дуже неприємні дні, коли хотілося опустити руки. Та з підтримкою близьких, а також декого з колег я не здаюся. Особлива подяка дуже талановитій авторці і просто чудовій дівчині, Юліанні Бойлук, яка безкорисливо і щиро помагала мені, додала сміливості спробувати свої сили у цій нелегкій справі і далі помагає.

   Починаючи публікувати першу книгу, я геть не уявляла, як буде далі, чи зможу зацікавити читачів своєю історією. Але від серця старалася, щодня викладала продовження і хвилювалась. Потроху читачі знаходилися. Дарували зірочки, писали коментарі і це неабияк додавало натхнення. Щиро вдячна усім, хто був зі мною з самого початку, а також тим, хто недавно натиснув кнопочку «Відстежувати автора» на моїй сторінці. Без вашої активної підтримки не було б Лани Іссан.

 

  Дорогі читачі, мало, чи багато я досягнула за цей рік, не можу сказати. Це відносне поняття. Але вважаю, що справжній успіх не варто вимірювати цифрами. Це в першу чергу радість, внутрішнє задоволення. Якщо людина щаслива, тоді й успішна. Дуже радію, коли можу нести щось хороше, цікаве людям. Робити чиїсь години хоч трошки веселішими, приємнішими. Додавати яскравих емоцій у сірі будні. А, якщо мені вдалося написати бодай щось корисне, що помогло комусь поглянути на якісь життєві ситуації по-іншому, то вважатиму, що досягла успіху. Бо для мене це головне.

  Хоча, звісно, я теж жива людина і було б лицемірством казати, що мені не потрібен заробіток. Я завжди мріяла знайти роботу, яка б приносила радість і залишала більше свободи. Здається, що письменництво, колись, може стати такою роботою. Хоча, якщо чесно, вже зараз витрачаю на це досить багато часу. Тому, відкрила комерційний кабінет і більшість моїх творів будуть платними. Приємно мати хоч якусь фінансову винагороду за свої старання, окрім емоційної. Ісус казав: «Вартий робітник своєї поживи». Але, обіцяю, що, по можливості, старатимуся і далі дарувати знижки і промокоди. А деякі книги будуть безкоштовні, щоб більше людей мали можливість ознайомитися з моїми творами.

  Тож, як змінилося моє життя, відколи стала не лише читати, а й писати на цій платформі?

  По-перше,  зустріла тут багато дуже приємних людей, з якими цікаво спілкуватися. Я отримую надзвичайно різноманітний досвід, який збагачує моє життя. Були й такі, що своєю критикою спонукали мене удосконалюватися. Спасибі їм за це. Є над чим пороздумувати. Адже усі ми такі різні, але об’єднані тут любов’ю до читання. Також жагою до нових вражень, пригод і романтики.

  По-друге, стала ще менше спати… (Не беріть з мене приклад) Так, це вже стає моєю шкідливою звичкою, з якою борюся, але, поки що, не дуже успішно. Бо творчість вимагає море часу, якого дуже бракує вдень. Та й зосередитися простіше, коли ніхто не заважає.

 Які плани надалі?

  Маю ще багато цікавих ідей, які мрію втілити в нових творах. Якщо буде можливість, старатимуся і далі тішити вас чимось цікавеньким. І незмінно з хорошим кінцем. Сама люблю книги і фільми тільки з хепі ендом, бо поганого і так скрізь вистачає.

  Дорогі читачі, з моїми книгами можете ознайомитися тут.

  Зараз працюю над новинкою «Чиє весілля». Це моя перша спроба написати любовний роман з детективною лінією. Щиро сподіваюся на вашу підтримку у цій нелегкій справі, адже книга безкоштовна, тому ваші коментарі і нагороди будуть єдиною моєю віддякою.

  Ще раз дуже-дуже дякую усім, хто читає мої історії, або хоч якось підтримує.

  Знаю, що дехто з вас прочитав усі мої книги. Буду радіти, якщо поділитеся під цим блогом, чи в особистих коментарях на фейсбук, своїми враженнями про мої твори. Який з них  ваш улюблений?

  Також мені хочеться дізнатися про що, чи про кого вам було б цікаво прочитати у моїх майбутніх романах. Якщо маєте якісь запитання, чи побажання до мене, прошу писати на фейсбук.

  Дуже ціную усіх вас, а особливо живе спілкування. Тож велике прохання,  не забувайте про коментарі. Хоч одне-два слова – краще ніж нічого, повірте.

  Щиро зичу вам здоров’я і хай у вашому щоденному житті буде якнайбільше любові і радості.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Рік на Букнет. Що далі?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"