Меню

Рік завершується, і ще одна моя книга – також…

Букнет Рік завершується, і ще одна моя книга – також…

Рік завершується, і ще одна моя книга – також…

Коли ставиш останню крапку у творі, над яким довго працювала – з’являється дивне відчуття… У книгах часом пишуть таку “заїжджену” фразу – “неначе все життя пронеслося переді мною”. От десь приблизно так  тільки що в моїй уяві прокрутився, немов кіно з прискореними кадрами, увесь життєпис героїв роману   “Сміттяр”  Можливо, він має певні недоліки, які здатен помітити прискіпливий читач, і все ж, результатом своєї праці я лишилася задоволена.

Що цікаво – до  останнього дня я планувала не  сорок п’ять, а сорок шість розділів. У сорок п’ятому мала відбутися розв’язка, а сорок шостий повинен був стати свого роду “післямовою”, де б розповідалося, як склалася доля героїв через двадцять років. Та після тривалих роздумів від постскриптуму я вирішила відмовитися. Так, маю подібну слабкість – любов до “відкритих” фіналів, коли читач може сам домислити собі подальшу історію улюблених персонажів, а можливо, і спробувати написати власне продовження. Чому б і ні? Я сама колись так робила з улюбленими книгами.

Сподіваюся, розповідь вийшла  досить цікавою, у чомусь корисною та пізнавальною, а в чомусь змусила читачів замислитися . Не знаю, можливо, хтось насвариться за надмір наукової інформації, що може видатися не зовсім доречною у художньому творі. Та повірте, у Кідрука її ще більше))

А якщо серйозно – це був дуже цікавий експеримент для мене, і я щиро вдячна усім, хто читав “Сміттяра”, коментував, ставив книзі “зірочки” та ділився своїми думками про неї. А тим, хто ще тільки планує стати моїм читачем – бажаю попутного вітру)) До нових книг ( до речі, дві з них уже, як-то кажуть, “на підході”)! Це будуть знову експерименти у нових для мене жанрах. Тому, користуючись слушною нагодою, запрошую підписатися на мою сторінку, аби нічого не пропустити Натисніть на кнопочку “Відстежувати автора” 🙂  Веселих свят! 

Оригінал статті на litnet.com: Рік завершується, і ще одна моя книга – також…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення