Рівненська обласна організація НСПУ оголошує про початок прийому дебютних книг на…

Рівненська обласна організація НСПУ оголошує про початок прийому дебютних книг на…

До уваги літераторів-початківців та всіх, кому небайдужа доля рідного поетичного, прозового та критичного слова!

Рівненська обласна організація НСПУ оголошує про початок прийому дебютних книг на здобуття літературної премії імені Михайла Дубова.

Премія заснована 2011 року Рівненською організацією Національної спілки письменників України за ініціативи письменника Анатолія Криловця з метою підтримки творчої молоді та для увічнення пам’яті поета Михайла Дубова, який помер у віці 33 роки.

Премію присуджують за найкращий літературний дебют — книжку минулого чи поточного року (або перші три книжки, якщо сумарний інтервал їх виходу у світ – не більший, ніж 5 років) у номінаціях «Поезія», «Проза, «Літературна критика і літературознавство».

Книги можна надсилати до 17 листопада 2023 року на електронну адресу голови оргкомітету, члена журі премії Світлани Луцкової (slutskova@gmail.com), а також на електронну адресу голови журі премії Галини Гнатюк (galinagnatyuk@ukr.net) чи в паперовому варіанті на адресу: м. Радивилів, вул. Волковенка 1а, відділення Нової пошти № 1. Тел: 0637147026.

У листі треба зробити позначку «Премія М. Дубова» та вказати свою номінацію.

Галина Гнатюк

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Рівненська обласна організація НСПУ оголошує про початок прийому дебютних книг на…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"