“Русалка для Охламона” Завершено!

“Русалка для Охламона” Завершено!

“Русалка для Охламона” Завершено!

Привіт, привіт, привіт!

Користувачі Букнет, які полюбляють читати вже завершені книги й додали “Русалка для Охламона” до бібліотеки, можете сміливо починати читати книгу, оскільки вона ЗАВЕРШЕНА!

РУСАЛКА ДЛЯ ОХЛАМОНА

тицяй, якщо ще не знайомий з цією історією кохання

(обкладинка клікабельна)

Анотація

Олександра й уявити не могла, у що обернеться її відпустка на Мальдівах. Загублена душею та розбита після нещасного кохання дівчина покидає засніжену Україну та їде на острови в пошуках душевної рівноваги, але от чи знайде вона її поруч з нестерпним сусідом, якого так і хочеться придушити власними руками.
Тільки від одного його слова вона хоче вчепитися в нього зубами, але чому водночас вона відчуває неприборкане бажання? Та ще й доля підкидає масла в вогнище…
Чим обернеться таке дивне знайомство: курортний роман, чи щось набагато більше?

– Я не вірю у кохання!
– Згоден битися об заклад, що через місяць ти співатимеш, як Сирена, про кохання!
– У твоїх мріях, охламон!

Кричу та відступаю задом вперед, не спускаючи охламона з виду. Він регоче, як хворий. Перечіплююся через щось та перевівши погляд, помічаю свої ласти! 
– Ласти свої заберу! – Злісно кричу та підхоплюю їх з підлоги.
– Забирай! – Регоче, покруч. – А то як же русалка без ластів?

– Тільки не говори мені, що охламон – це та сексуальна купа м’язів, яка витріщається в цю хвилину на тебе! – Говорить подруга і її слова повертають мене в реальність.
– Теж мені сексуальну купку м’язів знайшла! – Бурчу.
– Тобто все-таки він? – На моє мовчання дівчина починає верещати. – Якого хріна ти не сказала, що охламон такий красунчик? Я уявляла його худим очкариком низького росту, а тут прямо таки… секс! Точно секс! Я тобі кажу!
– Це ролі не грає, Регіно! Він, як був охламоном, так ним і залишиться!

Сучасний любовний роман

Еротика

Вчора стартувала історія Регіни “СКАЛКА В ЙОГО СЕРЦІ”. Обидві книги є самостійними й можна читати незалежно одна від одної!

Приєднуйтесь?

Ваша Кетрін Вайт!

Оригінал статті на Букнет: “Русалка для Охламона” Завершено!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"