Романтична та таємнича новинка від колеги!

Романтична та таємнича новинка від колеги!

Романтична та таємнича новинка від колеги!

Добрий ранок, любі 🙂

Шарм, або Остання наречена

Анотація:

Генрі погодився одружитися, не маючи наміру впускати любов в своє кам’яне серце. Зняти прокляття – єдине, про що мріяв, а випадкова дівчина цілком годиться на роль останньої нареченої. Тільки не знав він, що у неї теж є таємниця.

Цитата з книги:

Поки я наливаю собі добавки, голоси друзів стихають за широкими скляними дверима, а фігури тьмяніють у неонових вогнях вуличних прикрас. Я дивлюся парочці услід, роблю ковток солодкого напою з трав’яною нотою і, повернувши голову, завмираю.

Малинове плаття обіймає худорляві ноги і ласкаво пестить фактурні стегна дівчини. Її плечі покриває коротенька хутряна накидка чорного кольору, а золото волосся безбожно заховано у зачісці. Піднімаю погляд і вдивляюся в риси обличчя.

Мастихін тобі в лоб! Тюбик дірявий! Тітка сказала, що падчерка страшна. Та й на фото здавалася сірою мишею. Доля точно знущається наді мною. Акуратні губки, сині очі, вії, як віяла. А руки … Худенькі, але міцні. Чим тітка говорила, дівчина захоплюється? Звісно, вона не говорила.

Оригінал статті на Букнет: Романтична та таємнича новинка від колеги!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу