Меню

Романтика, інтриги та пригоди! Реклама))

Букнет Романтика, інтриги та пригоди! Реклама))

Романтика, інтриги та пригоди! Реклама))

Поцілувала принца в коридорі палацу і втекла, не назвавши свого імені? Чудовий початок Нового року! І нової історії)))

“Незнайомка для принца”

Автор: Юліанна Бойлук

Жанр: любовний роман

 

Анотація:

Їх перший поцілунок був незабутнім. Новорічна ніч, бал-карнавал, самотній коридор і повне інкогніто. Принаймні він, брат короля Золхіди принц Дерек, під маскою спокусниці не зміг розгледіти обличчя тієї загадкової персони. Чи зуміє знайти її і на що піде заради того? В королівстві, звідки імовірно та дівчина, бунт, заколоти й інтриги, та все це — пусте для нього. Питання стоїть важливіше: котра з двох принцес його незнайомка?

Придворні інтриги та легкий не нав`язливий гумор, романтика, майже любовний трикутник та гострий динамічний напружений сюжет зі щасливим, як обіцяє авторка, завершенням, не залишать вас байдужими, а таємниці та несподівані сюжетні повороти з яскравою і насиченою любовною лінією неодмінно захоплять вас у полон!

Історія входить у цикл “Заміж за золхідця” і є самостійною книгою-однотомником! Її можна читати окремо, а можна звернути увагу на попередні самостійні книги циклу “Коли розквітне лілея” – дилогія та “Заміж за короля. Впізнай мене по усмішці” – однотомник)))

Оригінал статті на booknet.com: Романтика, інтриги та пригоди! Реклама))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення