Меню

Розіграш промокодів на “Королівство у спадок”

Букнет Розіграш промокодів на “Королівство у спадок”

Розіграш промокодів на “Королівство у спадок”

Прекрасного дня, милі читачі і любі колеги!

З нагоди перших холодів після спекотного літа я пропоную чарівний світ, сповнений пригод, небезпек, інтриг і справжнього кохання, здатного розтопити будь-який лід! Маю вільних три перепустки у всесвіт роману-дилогії “Королівство у спадок: нагорода чи покарання”, який розповідає про юну дівчину, котрій, наче сніг на голову, звалився спадок. І неабиякий, а ціле королівство, а в придачу – сильні і підступні вороги в особах королеви-вдови, її сина-кронпринца і їх вірного слуги – голови королівської безпеки, в якого наша безталанна героїня вмудрилася закохатися. Чи мають її почуття право на взаємність? Що, коли її батьки не готові скоритися доньці, а виступлять проти неї, бажаючи захопити владу? В кому шукати порятунок: у нареченому, якого ніколи не любила? У коханому, котрий брехав і підставляв? Кому можна вірити і як їй вистояти? Її шлях, оплутаний інтригами, омитий слізьми, однаково веде в тенета згубної любові. Чи цілющої? Всі відповіді у книзі-дилозії)))

Отже, умови розіграшу промокодів на безкоштовне прочитання вище описаного роману ( частини, перша – у вільному доступі):

1. Підписатися на сторінку вашого автора.

2. Поширити будь-яку мою книгу на своїй сторінці в будь-якій соц.мережі і не видаляти пост, як мінімум, до кінця розіграшу.

3. Присвоїти собі порядковий номер у коментарі у цьому блозі, тим самим повідомивши мене, що приймаєте участь.

Увага! Обіцяний бонус активним читачам! Якщо від вас було щонайменше три коментарі на даний роман, ви маєте право присвоїти собі два номерки по порядку. Приклад: ваш порядковий номер 3, тоді пишете в коментарі “3, 4” – порядковий і бонусний. Перевірятиму на наявність найменше трьох коментарів від такого учасника.

Результати розіграша будуть відомі 24.09.2019 року у блозі на Litnet. Вибір переможців проведу за допомогою генератора випадкових чисел. Відео, як усе відбувалося, опублікую 24.09 на своїй сторінці у Facebook.

І, звісно, я безмежно дякую всім тим, хто придбав роман!!! Я вас люблю!!!!

Ще одна новина для тих, хто виграв промокоди до роману в розіграші “Вгадай фрагмент”! 24 ви отримаєте свої проміки)))

Розіграш розпочато!!! Урраа!!!

Оригінал статті на litnet.com: Розіграш промокодів на “Королівство у спадок”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення