Розповідь про себе

Розповідь про себе

Розповідь про себе

Любі мої)) От сиджу та дивлюсь у вікно біля столу, яка ж зараз чудова пора. У нас засніжило,  а у вас?  

З дитинства люблю писати, але загалом писала лише вірші. Зараз же розширила свій обсяг. Я вже писала колись на Букнеті й це колись було зовсім не давно. Трошки більше року. Під іншим ніком і з іншої сторінки. Але тоді мене з’їв один жахливий коментар, що моя книга – це копія книги “50 відтінків сірого” – але це не так. Ту книгу я не читала і до нині. Бачила фільм і все, але цей  фільм подивилася після уїдливого коментаря і скажу я вам, що книга моя набагато відрізняється. Лише одна кімната схожа. На яку я наткнулась зовсім випадково.

Якось одного вечора я сиділа та шукала, щось цікаве для інтимних сцен і наткнулася на статтю англійської журналістки, яка розповідала про готель з червоними кімнатами та атрибутами. Навіть фото було. Звідти я і взяла ту червону кімнату, яка всім відрізнялася від тієї, що була у фільмі, але цей коментар так зачепив мене, що я видалила всі свої книги з Букнету і полишила письменницьку справу. Але зараз повернулася з новими силами та з новим світоглядом. Змінила книгу, яку так і не дописала. Там лише лишилась та червона кімната з якої й почались мої пекельні муки, як автора. 

Але я дякую тій ситуації, адже тепер я пишу з новою силою і зовсім не звертаю уваги на уїдливі коментарі. Адже  у мене з’явилась своя аудиторія, яка тішить мене з кожним днем своєю підтримкою. Дякую вам мої любі. І надіюсь, що й надалі ви мене будете підтримувати так само. Адже без вас я ніхто – лише тінь у великому Букнеті. 

А тепер розповім хто я:

Мене звати Віка Гальчук з невеличкого села на Житомирщині. Маю велику сім’ю. Яка складається з чоловіка, мене звісно і трьох моїх янголяток. Я дуже люблю дітей. Тому не буду зупинятись. Але не зараз. Років так через десять. Навчалась я не на жіночу професію – на землевпорядкувальника. Ось така смішна для жінок професія.  

Я люблю творити… Писати, малювати. Навіть танцювати. Все… Ніколи не зупиняюсь на чомусь одному. Люблю експериментувати. Ось ви вже трохи знаєте про мене.  Додаю фото, щоб мали уявлення, як я виглядаю.

Я світла людина. І люблю робити добро. Ніколи не можу відмовити та сказати ні. Завжди позитивна і зі мною не буває сумно. Люблю бути в центрі уваги. Я така яка є. Щира у своїх словах – це моє кредо.

Дякую за вашу увагу. Ваша Марі Керімей. 

Оригінал статті на Букнет: Розповідь про себе

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"