Розділ 67 “Доставити кохання”

Розділ 67 “Доставити кохання”

Розділ 67 “Доставити кохання”

Слідчий Сизоненко понуро дивився на особу, що була перед ним. В його голові крутилося безліч запитань. Головне з яких було – це мотив зробленого злочину. Він змістивши тулуб трохи вперед промовив:

Той підвивши очі і глянувши на слідчого, почав розповідь.

– Я давно хотів це зробити. Цей покидьок не заслуговував на життя. Півроку назад моя двоюрідна племінниця влаштувалася на роботу секретаркою до нього. Спочатку все було гаразд. Він поводив себе як справжній джельтельмен. Але в якийсь момент директор почав залицятися до неї. Вона на нього не реагувала. В кінці одного робочого дня, він покликав її до себе і запитав чому вона не звертає на нього ніякої уваги. Племінниця пояснила, що зустрічається з іншим. Директор, замість того, щоб залишити її в спокої, почав розповідати, що з ним їй буде краще. Мов я заможний чоловік, а твій хлопець ніхто – говорив він. Вона попросила його не втручатися в її особисте життя. Він розлютився на неї і зґвалтував бідолаху. За те я його і відправив до Бога. На суд.

Здавалося, чоловік, розповідаючи це все, зовсім не розкаювався в здійсненому.

– І вона не спробувала написати заяву в поліцію? – запитав Петро Степанович.

– Ні вона боялася. Адже він пригрозив їй розправою, попередивши що має зв’язки.

– І після цього ви працевлаштувалися до нього інженером з безпеки.

– Так я хотів підібратися ближче. Вивчити його графік. Така робота була якраз тим чим потрібно – мовив інженер.

Слідчий не знав, що відповісти. Він підвівся з місця і підійшов до вікна. Повернувшись назад, запитав:

– Поговоримо про іншу справу. Ви 1 вересня відключили запис з камери спостереження в кабінеті директора за його наказом?

– Так це він загадав зробити – відповів Шевченко – але я, запідозривши щось неладне, вирішив подивитися, що там буде відбувається. Побачивши, що сталося я вирішив стерти запис. Доречи, а та вчителька молодчина. Змогла себе захистити.

– Чому ви тоді заховалися. Ви ж бо могли посприяти слідству і його посадили б до в’язниці?

– То б було не заслужене покарання – відповів тільки допитуваний.

– Гаразд. Але навіщо стерли запис – не розумів Сизоненко.

– Я колись займався адвокатською діяльністю. Я здогадувався що без відеозапису його швидше за все не посадять. Я заховався в одному з сіл і чекав доки суд його відпустить, щоб завдати удару.

Слідчий нічого не відповів. Він заповнював протокол. Простягнувши його підозрюваному, щоб той підписав, промовив:

– Вам загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Не знаю чи допоможе вам ваша адвокатська практика в суді.

– Але мені вже всеодно, що присудить суд – засміявся у відповідь колишній інженер з безпеки.

– Це ж чому?

– В мене четверта стадія раку. Мені осталося жити лічені дні – відповів громадянин Шевченко – я лише молив Бога, щоб встигнути помститися.

По цих словах він підписав документ. Сизоненко нічого не відповів, просто поклавши протокол до теки.

 

 

Друзі. Дякую вам за те що читаєте цей роман.

І не забувайте ставити лайки (синя кнопочка хоче стати схожою на ялинку).

Оригінал статті на Букнет: Розділ 67 “Доставити кохання”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"