Розділ 65 “Доставити кохання”

Розділ 65 “Доставити кохання”

Розділ 65 “Доставити кохання”

Гул пилососа перебивав музику, яка грала з програвача. Тетяна займалася прибиранням, адже сьогодні в неї не було уроків і вона була вихідна. Пропилисосивши всі три кімнати, дівчина почала протирати поверхні від пилу. Руденко помітила, що в декотрих місцях це було потрібно давно зробити. Раптово її від цього заняття перервав дзвінок на смартфон. Номер був невідомий. Взявши слухавку, вона почула:

– Доброго дня. Я вас слухаю.

– Тетяно Сергіївно. Вам потрібно приїхати до нас. – грубий чоловічий голос ніби наказував їй.

– А що ви хочете? – розгублено мовила Тетяна.

– Та так дрібниці. Треба уточнити деякі формальності.

Після того, як розмова була завершена, Руденко зібралася і поїхала до відділку. Ввійшовши до кабінету слідчого, вона запитала:

– Як просувається розслідування? Коли ви вже перепадете справу до суду?

Але капітан зробив жест, запрошуючи сісти. Коли Тетяна сіла, він промовив:

– Не все так просто.

Витримавши паузу Петро Степанович, пильно глянувши в очі, задав питання:

– А ви впевнені, що Сергій Петрович домагався до вас?

Його фраза для неї була неочікувано. «Як це так впевнена» – подумала вона – «Та я це дійсно знаю. Що за дурні за запитання?».

– Бачите в чом справа. Підозрюваний каже, що він тільки хотів поговорити з вами про ваші з ним стосунки. А ви кинулися на нього з статуеткою – пояснив він.

– В нас не було з ним ніяких стосунків – Тетяна не очікувала такої брехні.

– Припустімо ви праві – мовив капітан – Але є причини вважати, що можливо у вас таки були якісь відносини.

– В сенсі?

– Ну ви не проходили конкурсу на посаду в школу. Вас прийняли на роботу так. Чомусь він для вас зробив виняток.

– Ну і що. Це ж не держана служба. Тут закон не зобов’язує проводити конкурси – Руденко ледве стримувала обурення.

– Ви що хочете звинуватити мене в нападі – додала Тетяна, трохи заспокоївшись.

– Добре – слідчий вирішив змінити тему.

– Справа в тім, що окрім ваших свідчень більше немає доказів вини підозрюваного. Ні свідків. Ні записів камери спостереження – капітан Сизоненко перераховував на пальцях.

– Але це він наказав відключити записи. Та й колег відправив додому.

– Щодо другого, то дійсно колеги це підтверджують. Але щодо камер, то тут нічого не відомо. Нажаль ми не знаємо місце перебування інженера з техніки безпеки, якій ми міг або підтвердити ваші слова, або спростувати твердження.

– Ну так знайдіть його – мало не крикнула Руденко. Її обурила вся ситуація. Здавалося ніби слідчий хоче зробити її винною. Між ними запанувала тиша. Перший заговорив слідчий:

– Гаразд. Підпишіть протокол і можете бути вільною.

Тетяна подивилася на документ. Оскільки вона не дуже розбиралася в юридичних тонкощах та боячись, щоб слідчий написав щось не, зателефонувала своєму адвокатові. «Казав же Віктор» – подумала Руденко, чекаючи на юриста – «Якщо що то телефонуй одразу йому. А то доведеться тепер тут чекати доки він приїде».

Ввечері, коли Віктор повернувся з роботи, Тетяна розповіла йому про відвідування поліції. Пилипенко, вислухавши її, промовив:

– Потрібно буде знайти того інженера з безпеки. Це доволі дивно, що він зник. Попрошу батька в нього є знайомий з СБУ. Можливо він нам допоможе.

– Так. Це б було б не погано – погодилася вона.

Віктор озирнувся навкруги:

– Слухай. Щось в квартирі не так.

– Я поприбиралась трішки – мовила дівчина.

– Ну ти моя господиня – він обняв її.

Оригінал статті на Букнет: Розділ 65 “Доставити кохання”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"