Меню

Розгадка близько | “Ти мене не знайдеш”

Букнет Розгадка близько | “Ти мене не знайдеш”

Розгадка близько | “Ти мене не знайдеш”

Привіт ♥

Як я вже писала раніше, цей жанр новий для мене. Тому на скільки історія “детективна”, вирішувати вам, читачам. Я ж тішу себе надією, що вийшло принаймні цікаво).

Я безмежно вдячна всім, хто читає, ставить зірочки і коментує. Ваші відгуки допомогають мені робити цей твір кращим. Дякую!

Сподіваюся, фінал не розчарує. Дуже цікаво, чи вийшло в мене “заховати” викрадача і протримати інтригу аж до останньої частини, тому чекаємо)

 

Лишу анотацію отут ↓ 🙂

Одної ночі в дачному поселенні безслідно зникло одинадцять дітей. Поліція не змогла знайти ані їх, ані загадкового викрадача. Минає сім років і Аскольд Кричевський вирішує провести власне розслідування. Чоловік має особливий інтерес у цій справі, адже, у списку зниклих – його молодша сестра. В поселенні Аскольда зустрічають чутки про демона, який буцімто і є тим самим викрадачем. Однак, чоловік налаштований скептично. Та кого він знайде: містичну істоту чи звичайну людину, яка майстерно замела сліди?..

 

 

Цілончки,

Ваша Торі

 

 

P.S. Аврору впізнаєте?)))

Оригінал статті на litnet.com: Розгадка близько | “Ти мене не знайдеш”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення