Робота над книгою “Ліхтарник” пришвидшилася!

Робота над книгою “Ліхтарник” пришвидшилася!

Робота над книгою “Ліхтарник” пришвидшилася!

Привіт усім! Сьогодні нарешті вдалося відредагувати глави 3 і 4, тому, надіюся, там помилок поменшало! Крім того, як ви могли помітити,  починаю пришвидшуватися і викладати більше частин, що пов’язано з тим, що зостався всього місяць до кінця конкурсу “Супергерой поруч”, але, навіть якщо не встигну, сподіваюся, що ця книга знайде більше своїх читачів. Бажаю приємного читання!

Чи поступиться так легко Ліхтарником місцем старому? Як сприйме Гліб, покладений на нього обов’язок? І, врешті-решт, чи змириться Лада зі своїм новим становищем або шукатиме вихід з цієї пастки?

Для тих, хто вперше чує про книгу “Ліхтарник”, невеликий уривок з книги:

“Старий Ліхтарник, котрий стояв під вікном увесь цей час, збліднув, вчепився в ліхтар, волосся в нього стало дибки, – здавалося, він навіть більше посивів! – хоча куди вже більше. Він стояв і трясся, а дивився на світ так, ніби йому тільки-но сказали, що йому доведеться варитися в пеклі!

– Ні, ні,- бубнів він собі під ніс,- ні й ще раз, ні. Це божевілля!

Він підняв ліхтар і уставився на нього, не мигаючи.

– І ти вважаєш, що цей хлопчисько здатен всіх захистити? Ти вважаєш, що людина, котра хоче вірою і правдою служити цим мародерам, котрі спустошують землю, буде берегти націю?

Вогник в ліхтарі мигнув.

– Я, здається, знаю, як Пруссія втратила мову,- покачав головою Ліхтарник,- Але, на щастя України, я все ще живий і не дам зробити цього.

Вогонь в ліхтарі захилитався, відтягуючи руку старого, але той різко його стряхнув, немов тваринку в клітці, і, зручніше перехопивши, рушив жвавим кроком від школи.

Полум’я борсалася, ліхтар розгойдувався з боку в бік, а Ліхтарник різко, уривчасто приказував з кожним кроком:

– Ні, не бувати цьому. Ніколи, нізащо. Краще я вічність буду так жити, ніж віддам тебе цьому хлопчиську.

Вогонь в ліхтарі зненацька різко спалахнув, кидаючи «сонячного зайчика» на вікно директора. Старець ж цього не помітив, занадто зосереджений на своїй злості.”

Оригінал статті на Букнет: Робота над книгою “Ліхтарник” пришвидшилася!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"