Роблю це вперше в житті. + Знижка.

Роблю це вперше в житті.  + Знижка.

Роблю це вперше в житті. + Знижка.

Дорогі читачі, вітаю.

Якщо ви ще не знайомі з моїми конкурсними книгами, ласкаво прошу. Тим більше, що на одну з них, а саме

«Вогник для холодного»

завтра, 27.01.2021   буде діяти знижка 15%.

 Це зворушлива історія кохання скромної, не дуже вродливої дівчини Олі  і розчарованого в житті та щирості дівчат бізнесмена Артура.

Анотація:

  Кохають лише красивих дівчат? В цьому мене переконували з дитинства. А я не з таких, тому змирилася з тим, що більшість чоловіків бачать в мені лише друга. Стараюся про них не думати. І без того проблем вистачає. Але я вмію знаходити радість, попри неприємності.

  Вміла. Донедавна. А, як жити далі, не уявляю, бо моє життя неочікувано врятував дуже привабливий чоловік. Познайомившись з ним, я втратила спокій. Тільки ж цей холодний здоровань, мабуть, і не знає слова кохання. Чи знає? Які секрети береже? Навіщо йому я, коли є повно красунь, таких, як моя сестра?

Розповідь від неї і від нього.

В тексті є: кохання не купити, гумор, адекватний герой, не красуня,

  Дорогі читачі, щиро сподіваюся, що ця історія не залишить вас байдужими. Тож не пропустіть нагоди придбати цю книгу за чисто символічною ціною.

 

   А я далі працюю над новинкою «Тільки не він», де дівчина Наталя намагається знайти своє місце в житті і приймати непрості рішення. Зберігати відданість сім’ї і отримати матеріальну вигоду, чи дати волю серцю і почуттям до чоловіка, який ніяк не вписується в уявлення її родини про підхожу пару. Дорогі читачі, вас чекає ще безліч несподіваних поворотів і пригод, які запрошую пережити разом з героями моєї новинки «Тільки не він».

Невдовзі вирушимо в незабутню подорож  разом з Наталею. Отже, вперед!

З любов’ю, Лана Іссан.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Роблю це вперше в житті. + Знижка.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"