Меню

Рецензія на книги Ірини Власенко

Букнет Рецензія на книги Ірини Власенко

Рецензія на книги Ірини Власенко

Книги дипломантки «Коронації Слова» та преможниці інших престижних літературних конкурсів Ірини Власенко читаються досить легко, та це не значить, що вони легкі та розважальні. Навпаки, вони піднімають глибокі проблеми й не тільки загальнолюдського масштабу, а власне «маленької людини», яка й створює це «загальнолюдське», її вчинки, віра і навіть сумніви.

Роман є болючим відгуком на наше сучасне, так зване, «покоління індиго». Насправді це оболонка самотності того зародка, який прагне прижитися в цьому безмежному й  дуже жорстокому світі. Ця книга цінна тим, що написана простою зрозумілою мовою, яка буде доступна   читачеві, спраглому до порозуміння й відчуття браку іншою людини. Коли ти читаєш цю книгу, ти розумієш, що ти не один прагнеш чогось у світі окрім грошей і слави.

Книга «Чужі скарби»  отримала спеціальну відзнаку «Коронація слова» 2017 за розкриття суспільних проблем. На мою, можливо суб’єктивну думки, ця книга про ідентичність. Ідентичність національну та духовну. Адже без духовності немає Батьківщині й навпаки. Ці два головних поняття віра та відчуття національної приналежності й формують людину. Авторка в художній формі в своїх книжках ненав’язливо розповідає історію нашого народу починаючи ще з трипільської культури, розкриває унікальність нашої історії, аж до сьогодення. І не важливо де ти живеш в Україні чи Франції, саме головне, що духовно ти споріднений зі своєю Батьківщиною й головне, що не тільки словом, а й ділом.

Читаючи романи Ірини Власенко іноді буває важкувато сприймати часові переходи. Але цей прийом тільки підігріває інтерес у  поціновувачів  справжньої літератури. Авторка немов нанизує на нитку прекрасні перли -історичні події й події сьогодення.

Отже, читаймо сучасних українських авторів і насолоджуємося їхньою творчістю. 

Оригінал статті на booknet.com: Рецензія на книги Ірини Власенко

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення