Меню

Рекомендація. Новий Берлін. Дійти правди

Букнет Рекомендація. Новий Берлін. Дійти правди

Рекомендація. Новий Берлін. Дійти правди

Нещодавно зовсім випадково мені до рук потрапила книга «Новий Берлін. Дійти правди» нашого українського автора Дениса Шпака. Незважаючи на те, що ця книга не є типовою для моїх книжкових уподобань, я отримала задоволення від її змісту. На жаль, вона вже знайшла свого наступного читача, а я забула сфотографувати її, тож прикріплюю постер.

Охарактеризувати цю книгу так, щоб стало зрозуміло, про що вона, досить непросто. Особисто мені не подобається анотація, яка створює складнощі для розуміння, хто ж є головним героєм і що ж його спіткає на складному життєвому шляху. Щоб не бути голослівною, представлю вам анотацію.

Отже, Владислав Гаєвський – обізнаний у багатьох галузях вчений, якого найбільше цікавлять таємниці Третього Рейху. Як справжній шукач знань і правди, він заглиблюється у свої дослідження і встигає попрацювати на декілька різних інституцій та організацій, перш ніж отримати своє надсекретне, надважливе завдання, пов’язане з найвеличнішою таємницею людства. За своїм духом книга нагадує мені «Код да Вінчі» Дена Брауна, однак тут менше динаміки, більше фактів і однозначно більше запитань. У цьому романі втілені найхимерніші теорії, які лише доводилося чути про секретні дослідження і розробки нацистів. І яких лише чудовиськ та надприродних істот не зустрінеш на цих сторінках… Якої лише правди не почуєш і не дійдеш, перш ніж нарешті зробити самостійний, єдиний правильний для себе вибір.

Книга легка для розуміння і сприйняття, попри об’єм інформації і певну термінологію. Мова жива й насичена. Вважаю роман унікальним для нашого ринку, з особливими, цікавими поглядами на різні історичні події, поняття, світогляди і навіть релігію. Виділити конкретний жанр для нього неможливо. Тут елементи криптоісторії, наукової фантастики, космоопери, альтернативної фантастики, але найбільш до душі мені припав термін філософська фантастика. Як на мене, вона якнайповніше характеризує роман «Новий Берлін». 

P.S. Нудно не буде однозначно. Це вам каже любитель фентезі і пригод)

Оригінал статті на litnet.com: Рекомендація. Новий Берлін. Дійти правди

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення