Результати розіграшу промокодів. Цитата з новинки

Результати розіграшу промокодів.  Цитата з новинки

Результати розіграшу промокодів. Цитата з новинки

Усім привіт.

Дуже прикро, що не можу подарувати усім бажаючим. Але, будь ласка, не засмучуйтеся і сміливо беріть участь у наступному розіграші, коли він буде.

Дуже ціную усіх вас. І щиро запрошую до новинки, над якою зараз працюю «Чиє весілля?».

 

Це дуже хвилююча історія кохання з детективною лінією. Багато загадок, романтики і пригод гарантую.

Цитата:

“А потім… Наступна його геть невинна фраза змусила жіноче серце ще швидше затріпотіти. Нагадала, як вони жили раніше. Чоловік просто запитав:

̶  Алю, як в тебе справи? Як робота? — так, ніби й не було тієї довгої розлуки. Наче, все по-старому. Звичайний сімейний вечір. Господи… Як же вона скучила за цим… Як набридло повертатися з роботи в порожню квартиру. Таку велику, гарну, але до відчаю самотню. Як же то паскудно, коли навіть немає з ким поділитися враженнями. Розповісти, що було цікавого сьогодні, як втомилася. Коли немає до кого пригорнутися і відчути, що дуже цінна, що за тобою скучили.

  Застигла з чашкою в руках. Ледве переборола хвилювання, що пройняло її до глибини. Потім обернулася до Яна. Промовила:

̶  Дякую. Все добре. Я…”

З любов’ю, Лана Іссан.

 

Оригінал статті на Букнет: Результати розіграшу промокодів. Цитата з новинки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"