Результати взаємопідтримки новачків))

Результати взаємопідтримки новачків))

Результати взаємопідтримки новачків))

Усім привіт! В попередньому дописі я пропонувала новачкам підтримати один одного: прочитати кілька частин твору, написати коментар і поставити відмітки. Не всі виконали взаємні умови, але то вже інша історія.

Сьогодні хочу поділитись своїми враженнями від взаємної підтримки між новачками. Спочатку я зраділа, що в коментарях відгукнулись інші автори. Потім ошаліла, коли згадала, що часу не вистачає навіть на написання моєї конкурсної книги “Професор і Дерево Життя” , а тут ще й когось треба читати і писати відгуки.

Пройшла перша паніка і я приступила до прочитання. Як файна особа – дійсно читала. Не всі жанри були мені до вподоби (на смак і колір, як то кажуть). Але в такому випадку я оцінювала стиль автора, мову, помічала якісь цікаві родзинки. Дякувати японським соловейкам, мені дістались грамотні цікаві твори. І я зробила висновок, що читати новачків – не так страшно, як про те перешіптуються великі драматурги.

Для себе я вирішила одну річ. Пару творів (до яких я прикипіла) дочитаю і напишу відгук у блозі. Просто так, безкоштовно – бо люди класно пишуть на мій смак. Для декого із авторів я стану постійним підписником. Виходить, я отримала необхідну допомогу у вигляді прочитання і відгуку, а також знайшла цікаві для себе книги. До речі, кілька відгуків на мою книгу дали мені корисну інформацію для роздумів.

З цієї історії винесла одні плюси. Може не всі книги я змогла осягнути (деякі занадто темні для моєї вразливої душі). Але я задоволена, що не побоялась написати той пост. 

І ви не бійтесь, якщо хочете зробити щось подібне. Автор повинен мати товсту шкіру і не втрачати свідомість від критики. Бажаю натхення й успіхів. І цікавих книг!

Гарного вечора!

 

Оригінал статті на Букнет: Результати взаємопідтримки новачків))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"