Меню

Підсумки 2019 року

Букнет Підсумки 2019 року

Підсумки 2019 року

Ось і підходить до кінця 2019 рік, тож вирішила поділитися з вами творами, які вразили мене цього року найбільше. Зазвичай, автори порталу Літнет підводять підсумки власної роботи, а я б хотіла познайомити вас з творчістю тих авторів, чиї роботи заслуговують нагороди. Рубрика буде виходити частенько, бо я люблю читати. Читачі можуть ділитися в коментарях книгами, які вразили вас у цьому році найбільше. Зробімо улюбленим авторам подарунки до новорічних свят!

 

Трилогія «Магія в мені» від Іси Тарк

Це неймовірна пригодницька історія про дівчинку Аріленну, яка завдяки власним зусиллям потрапила до академії Магії. Та яким виявиться її життя там і чи легко звичайній дівчині протистояти найсильнішим магам королівства? Чи можливо, й «незвичайній» дівчинці? Саме ці здібності допомагають їй вразити відразу двох магів королівства. А пригоди, які з нею сталися там, захоплюють наскільки, що дивуєшся вигадці авторки та такому гарно продуманому світові фентезі. І, як завжди, в романах, ми маємо любовний трикутник. І хоча я вболівала за одного героя, та авторка вирішила полоскотати мої нерви й Арі погодилася стати нареченою іншого. Цікавий підхід до написання, оскільки Іса подає погляд на проблему від трьох різних персонажів. Насправді, це доволі важкувато, та водночас з тим і цікаво, оскільки до кінця так і не знаєш, з ким з магів залишиться героїня.

Читання принесе море насолоди поціновувачам любовного фентезі… Рекомендую!

 

«Вбий мене, коханий» від Вікторії Задорської

Знаєте, я в книгах завжди шукає те, що хотів передати автор. Читаючи цю книгу, на хвилину замислюєшся, наскільки вона повчальна. Світ аморальної поведінки та бруду нелегко виправити, а тим паче врятувати. Та звичайна дівчинка Ліна, яка виросла в притулку, все ж наважиться це зробити. Інколи я ловила себе на думці, що світ потребує переродження. І авторці вдалося це вдало показати. Книга доволі емоційна, тож викликає неординарні почуття. Тут ви зустрінете все: кохання, пристрасть, справжні почуття, співчуття, біль та самопожертву. Та наскільки гарно все прописано, що здається, ніби ти спускаєшся американськими гірками: то плачеш від образи та співчуття до головних героїв, чиє кохання було приреченим з самого початку, то в тобі закипає несамовитий гнів через несправедливість цього світу. А фінал просто бомбезний! Здивував неймовірно! Декілька днів була під впливом цієї книги. Тож авторці величезна подяка!

Рекомендую для читання тим, хто бажає подивитися на світ іншими очима.

 

«Принцеса для демона» від Стефанії Лін

От люблю я творчість Стефанії через те, що у її роботах присутній гумор. Ця робота ще в процесі написання, а я вже полюбила головну героїню Ліліану. Така вона непосидюча та жива вийшла. А головне, що цією дівчиною хочеться захоплюватися. Оскільки, потрапивши разом з подружкою до іншого світу, вона не змирилася, а взялася боротися за своє життя. Скажу, що пригоди, в які вляпується героїня, неочікувані та жахливі. І якщо інші, на її місці, давно б змирилися, цей «енерджайзер» – просто клондайк ідей, як викрутитися з будь-якої ситуації. До речі, я коли прочитала першу главу, сказала, що худнути нетрадиційними способами, особливо до Нового року, не буду, щоб не повторити «подвиг» дівчат. Величезне спасибі за гарну історію, яка вчить не опускати рук, а всіма способами боротися за своє місце під сонцем.

Рекомендую для читання тим, хто хоче просто відпочити за цікавою та гарною історією.

 

«Пектораль для Місафір. Народжена Блискавичною» від Юліанни Бойлук

Цікава історія кохання, яка тримає в напрузі всю книгу. Місафір заборонено чаклувати, оскільки її чекає інша доля. Вона має пройти відбір наречених для кронпринца. Ось тільки у дівчини інші плани й вона занурюється у цей світ, бажаючи розібратися з власною магією, якою наділена за правом народження. Чи вдасться це дівчині, якщо на її шляху будуть з’являтися суцільні перешкоди. Однією з них і стане брат кронпринца, який вкраде серце нашої Місафір. Ось тільки чи вдасться закоханим бути разом, якщо її життя під загрозою. Авторка тримає в напрузі до останнього, оскільки книга ще в процесі написання. Та її роботою просто захоплюєшся. Гарна мова та щирі почуття не залишать вас байдужими від цієї роботи. Величезне спасибі за чудову книгу та можливість, хоча б на секунду, уявити себе нареченою кронпринца.

Читайте й поринайте у світ неймовірних пригод, придворних інтриг та неочікуваних поворотів долі. Рекомендую для читання поціновувачам фентезі, любовних романів.

 

«Навіть Диявол заслуговує на кохання» від Анни Котляревської

Книга, перш за все, має глибокий філософський зміст. Такі речі, як релігія не прийнято обговорювати, та книга змушує багато над чим замислитися. І поглянути на саму релігію, баланс між добром і злом, відносини між людьми зовсім під іншим кутом. Книга має велику кількість доволі емоційних сплесків, які очікують читача у кожній главі, то ти відчуваєш, що стає моторошно, то смієшся від вчинку Ліліт. І все це авторка приправила доволі гарячими еротичними сценами. І хоча в книзі стоїть жанр «еротика», вона є швидше доповненням, ніж основою книги. Закінчення книги не має ХЕПІ ЕНДу та авторка вже працює над продовженням. Цікаво було б поспостерігати, що ж нового та цікавого вигадала вона цього разу. І чи будуть герої разом?

Рекомендую для читання всім поціновувачам гарної літератури, які хочуть відпочити після робочого дня й поринути у світ фентезі. Книга точно не залишить вас байдужими.

 

«Прокляття для відьми» від Аліси Ольгич

З перших сторінок книга захоплює своєю колоритною та багатою мовою. Читаєш, насолоджуючись крутезним сюжетом. Не знаю, як авторці це вдається, але вміле поєднання фентезі та любовної лінії на висоті, оскільки в книзі присутній любовний трикутник: Власта, Вадим і Дем’ян. Хоча не можна сказати, що тут переважає лише любовна складова. Власта – відьма, яка має виконати надважливу місію. Та чи готова молода відьма до такого повороту долі?

Переживання та сльози, захоплення та захват гарантовані.

Рекомендую для читання тим, хто любить «з вогню та в полум’я». Сильна героїня, боротьба за виживання та щирі почуття не залишать байдужими ні одного читача.

Оригінал статті на litnet.com: Підсумки 2019 року

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення