Підсумки року – мої досягнення ;)

Підсумки року – мої досягнення ;)

Підсумки року – мої досягнення 😉

Усім привіт, мої дорогенькі;) ❤️❤️❤️

Отже, що цей рік приніс особисто мені?

1. Перш за все, це реєстарція на Букнет та знайомство на порталі з чудовими людьми, як авторами, так і читачами.

2. Я відкрила в собі талант! Вперше закортіло почати писати ще у квітні цього року, але не наважувалася (сумніви є в кожного, що зробиш). У травні остаточно вирішила писати, і лише у червні на порталі Букнет побачив світ мій перший любовний роман. Це було для мене справжнє відкриття, дуже хвилююче, оскільки до цього ще в юності писала вірші та казки, але все гадала, що то “не моє”. 

3. За десять місяців перебування на порталі в якості читача повністю прочитала 106 книг (оце точно досягнення, бо читати жах як не любила! Але після 25 років все ж вподобання та смаки змінюються, як не крути), 75 читаю в процесі (але це умовно “читаю”, насправді читаю максимум 3, а інші лише чекають своєї черги, оскільки письменництво забирає дуже багато часу).

4. За пів року перебування на порталі в якості автора я написала: 1 оповідання, 1 романтичне фентезі, 5 любовних романів (3 повністю написані, 2 в процесі). Ууууух!!! 

5. Саме Букнет мені довів, що не варто сумніватися у собі, потрібно впевнено йти до поставленої мети! Чого й вам бажаю у Новому році!

Дякую всім, хто дочитав;) та запрошую приєнатися до моєї читацької родини підписом;) 

З любов’ю ваша Рина Мир;))❤️❤️❤️

Оригінал статті на Букнет: Підсумки року – мої досягнення ;)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"