Підсумки року – мої досягнення ;)

Підсумки року – мої досягнення ;)

Підсумки року – мої досягнення 😉

Усім привіт, мої дорогенькі;) ❤️❤️❤️

Отже, що цей рік приніс особисто мені?

1. Перш за все, це реєстарція на Букнет та знайомство на порталі з чудовими людьми, як авторами, так і читачами.

2. Я відкрила в собі талант! Вперше закортіло почати писати ще у квітні цього року, але не наважувалася (сумніви є в кожного, що зробиш). У травні остаточно вирішила писати, і лише у червні на порталі Букнет побачив світ мій перший любовний роман. Це було для мене справжнє відкриття, дуже хвилююче, оскільки до цього ще в юності писала вірші та казки, але все гадала, що то “не моє”. 

3. За десять місяців перебування на порталі в якості читача повністю прочитала 106 книг (оце точно досягнення, бо читати жах як не любила! Але після 25 років все ж вподобання та смаки змінюються, як не крути), 75 читаю в процесі (але це умовно “читаю”, насправді читаю максимум 3, а інші лише чекають своєї черги, оскільки письменництво забирає дуже багато часу).

4. За пів року перебування на порталі в якості автора я написала: 1 оповідання, 1 романтичне фентезі, 5 любовних романів (3 повністю написані, 2 в процесі). Ууууух!!! 

5. Саме Букнет мені довів, що не варто сумніватися у собі, потрібно впевнено йти до поставленої мети! Чого й вам бажаю у Новому році!

Дякую всім, хто дочитав;) та запрошую приєнатися до моєї читацької родини підписом;) 

З любов’ю ваша Рина Мир;))❤️❤️❤️

Оригінал статті на Букнет: Підсумки року – мої досягнення ;)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!

Допоможете мені – допоможу Вам;) 

Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.

Любителям історичних романів

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу

Троянда кохання. Новинка 2021

Перший анонс у 2021 році!

Пропоную одразу перейти до суті))

Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого

Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)

Жанри: сучасна

Роздуми про 69

Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))

Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.

Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло

Помер відомий поет та графік Роман Садловський

У Львові на 57-му році життя помер Роман Садловський, український поет та графік, учасник літературного угруповання «ЛуГоСад». про це повідомила на Facebook дружина його брата Юрія Маріа

Перейти до блогу