Підсумки, корисні посилання і анонси

Підсумки, корисні посилання і анонси

Підсумки, корисні посилання і анонси

Із прийдешніми святами, друзі!

Сьогодні це буде посилання на торрент трекер із величезною збіркою словників, яку я давно собі завантажила і тримаю на робочому столі комп’ютера. Це покищо єдина така велика збірка словників, яку я тільки змогла знайти у інтернеті. На цьому сайті потрібно реєструватися. І ще, хочу попередити. На цей сайт є багато піратських вірусних копій, тож завжди перевіряємо правильне посилання у вікіпедії, як і з будь-яким сайтом у принципі. (До речі, якщо цікава тема кібер-безпеки, можу в одному із наступних блогів трошки про неї написати.) 😉

 

Підсумки:

Почну з чудової світлини до моєї книжки від чудової майстрині Ярини Мартин.

Рік 2020 був для мене досить складний. У вересні синочку виповнився рік. Тож часи і сили на творчість було знайти досить складно. 

Однак я старалась. Опублікувала вже дві третини книжки, поміж цим написала трійко нових оповідань, два з яких вже тут опубліковані. Це Жар-птиця і Чугайстер. 

Також відправила своє оповідання про лікаря на один конкурс, маю надію – візьмуть.))

Загалом, своїми творчими успіхами я задоволена. Бо коли тобі з дитиною майже не допомагають (чоловік працює в іншому місті, а мама приходить хіба на годинку, і то після роботи; а ночує досить не часто) – писати дуже складно. Тож і повірити тим авторам, в кого також малі діти, але при цьому виходе купа книжок – не можу, бо на власнім досвіді й маючи синочка 1,3 років знаю, як це складно.

Також нарешті навела порядок у свойому акаунті Evernote, бо пишу здебільшого з телефона і через цей застосунок. До слова, він сильно покращився з останніми оновленнями! Нарешті дали можливість регулювати автозаміну в андроїдній версії! О так, скільки років я на це чекала! Нарешті вимкнула той, набивший оскомину нумерований список і можу нормально писати діалоги! Радію вже котрий день.))

Ну і, звісно, подружилась із багатьма гарними авторами на цій платформі. У тому числі, завдяки останньому марафону. Як ви могли бачити, я свої коментарі старалась робити конструктивними і якомога об’єктивнішими, як тільки могла. Ну не вмію я хвалити тексти, у яких є проблеми! Й завжди пишу правду, тому і багато разів отримувала капцями по пиці. Але така вже я є.)) Тож, якщо комусь потрібно багато буков жорсткого конструктиву, ви знаєте де мене шукати. Фб і директ у допомогу.)) Хіба що можуть бути затримки із часом, все таки мала дитина – це фактор, із яким складно щось планувати у плані власної роботи і творчості.

І наостанок трохи анонсів та пояснень.

1. Я сильно затримала випуск оновлень “Двох сестер”. Знаю-знаю. Але останні два тижні вони писалися буквально через біль і страждання, а це не добре. І не піде на користь ані мені, ані тексту. Тож оновлення буде, але із деякою затримкою. Відчуваю, що текст уже скоро до мене повернеться обличчям і знову писатиметься.  Зараз маю чорновиків на кілька глав уперед, однак таки хочу дописати останню кульмінацію і фінал. Те відчуття, коли нарешті знаєш, що буде далі, але текст покищо до себе не пускає. Навіть у плані редагування вже написаного. Тож, розважаюсь прописуванням інших чорновиків.

2. Коли завершу “сестер”, розпочну писати текст на конкурс із героями. Маю три варіанти сюжетів у підходящих чорновиках, наразі розмірковую над тим, який з них обрати. Опитування не робитиму. З рештою, писати мені. А якщо вибраний опитуванням варіант тупо не піде – буде дуже не гарно. Тож робитиму по совісті та інтуїції. Маю надію, читати буде цікаво.))

Найкращі побажання вам у Новому році!

і нехай усі проблеми лишаться десь там у 2020-му! ;))

Оригінал статті на Букнет: Підсумки, корисні посилання і анонси

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"