Меню

Підсумки конкурсу Шерлок Холмс

Букнет Підсумки конкурсу Шерлок Холмс

Підсумки конкурсу Шерлок Холмс

Привіт всім! Я хочу поділитися з Вами враженнями від ролі журі на конкурсі Шерлок.

Хочу подякувати всім, хто все ж вирішив взяти участь, випробувати себе і нас. Без Вас, учасників, нічого б не було. Ми вдячні і вітаємо переможців. Як колеги по справі можемо уявити, що відчувають переможці, і які емоції їх переповнюють. Та насправді, хочу заспокоїти тих, чиї твори не потрапили до трійці. Ви всі молодці. Вже впражняючись, хтось взагалі вперше, як Ярина Мартин (про інших можу не знати), ви показали, що можете бути профі і не боїтеся складностей. 

Та ближче до справи. Сьогодні я поділюся враженнями про один з творів переможців, а згодом все ж буде пост про інші твори, які вразили, почекайте трішечки))

Отже, Ани Пест “В горі та радості” такий собі сучасний детективчик, у якому чудово продумане місце дії, описано до дрібниць і це малює картинку у нашій уяві. Опис мене просто ступорив і я уявляла собі всі ці деталі, зізнаюся обожнюю такі твори і фільми, і як візуал уявляю собі все, що читаю.  Головний герой не видався нудним, справжній стратег, як і його помічниця.  У творі вже згадувалося про злочинця, такий собі месендж про розвиток подій, і я вже розуміла хто винний, та все ж сумнівалася до кінця. Один з хороших детективів. І зізнання  вбивці розкривають його сутність, мотиви злочинів і особистість героя. Дякую за талановиту роботу.

Про інші твори трохи згодом. Готую блог мій ТОП-15 творів з конкурсу. Дякую. З повагою та любов’ю Ваша Хелен Соул)))

Підсумки конкурсу можна переглянути ТУТ.

“Сучасний Шерлок” – без кольорових емоцій від Володимира Слободяна .

“Сучасний Шерлок Холмс”: Переможці! Топ-3 від  Lena Kindness 

“Сучасний Шерлок” – про переможців від

Лії Щеглової

“Сучасний Шерлок Холмс” про переможців! від

Іси Тарк

Оригінал статті на litnet.com: Підсумки конкурсу Шерлок Холмс

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення