Про Miss

Про Miss

Про Miss

Добрий день!

Напевно, ви вже помітили, що в останні місяці я викладаю нові глави, в основному, тільки у вихідні дні. На жаль, у будні на написання у мене немає вільного часу. Навіть вночі. Виправдовуватися не буду. Це життя. Але хочу подякувати всім, хто чекав  і читав. Нехай мовчки, але я дивилася статистику прочитань і мені було приємно бачити, що ті, хто купив, стежать за розвитком сюжету. Щире вам спасибі.

Як завжди, вийшло не зовсім так, як планувалося. Але мені і цей варіант припав до душі. Тему Анжели не дуже хотілося розвивати, хоча спочатку і збиралася на неї робити акцент. Але потім цього бруду мені більше не хотілося торкатися. Напевно, все ж у “Безмовності” вистачило. До речі, про цей роман. Не знаю, чи буде у мене час почати його викладку на Букнет, але він точно з’явиться у первинному вигляді на іншому сайті. Якщо комусь буде цікаво почитати історію Тома, то ви можете звернутися до мене. Я відповім вам на це питання. Або ж слідкуйте за новинами в Інстаграм. Там я вже точно зроблю пост про появу роману на ресурсі.

І ще, завтра буде знижка перед завершенням роману. На жаль, невелика, тому що система поки іншу не дозволяє мені поставити.

Дякую всім за увагу. Сонячного настрою і мирного неба над головою.
З повагою, Анелія

Оригінал статті на Букнет: Про Miss

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"