Про що наш Потайсвіт

Про що наш Потайсвіт

Про що наш Потайсвіт

Конкурс стартував, і перед всім я дуже вдячна адміністрації сайту, що підтримали нашу ініціативу. Для нас, як для молодої літтусовки, дуже важливо отримати таку потужну підтримку від платформи, бо фактично ми всі автори Потайсвіту тут познайомились, тут списались, і будемо раді вливанню однодумців, тих хто любить Україну так само як ми, в наші ряди. Зараз ми спільно творимо нове українське фентезі.

Ну а тепер до того, про що ж Потайсвіт. По перше купити першу, а скоро і другу збірку можна в паперовому вигляді в різних книгарнях. Зараз це вже не тільки Якабу чи Книгарня Є, але і менш відомі книжкові мережі. Книга має позитивні рецензії від відомих письменників НСПУ.

Потайсвіт увібрав в себе персонажів традиційної української міфології. Це мавки, повітрулі, русалки, берегиня, упирі, відьми, чорти… і ще баагто чого іншого. Ознайомчі фрагменти з творів містяться на сайті.

Також я писала вже кліька блогів з моїм баченям теми Українська міфологія не словянська   та Чортівня в книжках.

Будуть і ще блоги подібної спрямованості.

Зараз же коли стартував конкурс Потайсвіт, хочу звернутися до майбутніх конкурсантів з підказкою. Не шукайте поверхневих рішень.Пишіть глибше. Шукайте в історії України цікаві моменти. Повірте їх було чимало. Не обмежуйте себе козаками, якщо вирішили поринути в історичну атмосферу. Пишіть про гайдамаків чи чумаків. Пишіть про містян чи про кріпаків. Творіть унікальні історії.

Пишіть про далеке майбутнє, про мавок, що разом з чортами на космічних кораблях бороздять простори Всесвіту, і славлять Україну))) Пишіть міське фентезі, але так, щоб дух захоплювало від ваших історій, а про обраного містичного персонажа хотілось потім йти шукати в інтернеті і вивчати його ще! Пишіть про традиції, прикмети, символічні речі, про ворожіння і гадання, про свята і обряди.

Ну і кілька амосферних картинок, щоб розбавити пафос))

До речі, хто впізнав даму з серпом? Всі знають чия вона донька?

І нехай переможе найцікавіший!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Про що наш Потайсвіт

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"