Про що наш Потайсвіт

Про що наш Потайсвіт

Про що наш Потайсвіт

Конкурс стартував, і перед всім я дуже вдячна адміністрації сайту, що підтримали нашу ініціативу. Для нас, як для молодої літтусовки, дуже важливо отримати таку потужну підтримку від платформи, бо фактично ми всі автори Потайсвіту тут познайомились, тут списались, і будемо раді вливанню однодумців, тих хто любить Україну так само як ми, в наші ряди. Зараз ми спільно творимо нове українське фентезі.

Ну а тепер до того, про що ж Потайсвіт. По перше купити першу, а скоро і другу збірку можна в паперовому вигляді в різних книгарнях. Зараз це вже не тільки Якабу чи Книгарня Є, але і менш відомі книжкові мережі. Книга має позитивні рецензії від відомих письменників НСПУ.

Потайсвіт увібрав в себе персонажів традиційної української міфології. Це мавки, повітрулі, русалки, берегиня, упирі, відьми, чорти… і ще баагто чого іншого. Ознайомчі фрагменти з творів містяться на сайті.

Також я писала вже кліька блогів з моїм баченям теми Українська міфологія не словянська   та Чортівня в книжках.

Будуть і ще блоги подібної спрямованості.

Зараз же коли стартував конкурс Потайсвіт, хочу звернутися до майбутніх конкурсантів з підказкою. Не шукайте поверхневих рішень.Пишіть глибше. Шукайте в історії України цікаві моменти. Повірте їх було чимало. Не обмежуйте себе козаками, якщо вирішили поринути в історичну атмосферу. Пишіть про гайдамаків чи чумаків. Пишіть про містян чи про кріпаків. Творіть унікальні історії.

Пишіть про далеке майбутнє, про мавок, що разом з чортами на космічних кораблях бороздять простори Всесвіту, і славлять Україну))) Пишіть міське фентезі, але так, щоб дух захоплювало від ваших історій, а про обраного містичного персонажа хотілось потім йти шукати в інтернеті і вивчати його ще! Пишіть про традиції, прикмети, символічні речі, про ворожіння і гадання, про свята і обряди.

Ну і кілька амосферних картинок, щоб розбавити пафос))

До речі, хто впізнав даму з серпом? Всі знають чия вона донька?

І нехай переможе найцікавіший!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Про що наш Потайсвіт

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"