Меню

Про що “Намальоване нещастя”

Букнет Про що “Намальоване нещастя”

Про що “Намальоване нещастя”

Опублікований перший розділ нової книги. Хоча він і не покаже всі особливості моєї книги, але може дати вам хоча б уявлення про що вона буде. Поки скажу пару особливостей які ви точно зустрінете читаючи цю історію.

Легка наукова-фантастикаа, тобто тут не буде складних термінів і знання формул з фізики не обов’язково. Тут більше змальовується світ майбутнього і деякі можливі технології, які можливі ще за нашого життя. Головним експонатом наукової фантастики буде штучний розум, історія котрого буде по трохи розкриватися. Буде і пояснення як його створили й розкриття світо погляду такого персонажу. Більше уваги буде приділятися не науковій частині, а соціальній частині проблеми.

Детективна частина книги. Хто і чому зробив злочин, продумано заздалегідь і ключі для правильного розкриття злочину з’являються вже в першому розділі. Це можна сказати не тільки про злодія, але і про інших персонажів, які так чи інакше будуть викликати ваші підозри при прочитанні. Не можу сказати, що головний герой прям Шерлок Холмс, навпаки він досить часто тупить. Але історія просувається завдяки різним героям і обставинам. Також історія розповідається від третьої особи, і ми спостерігаємо не тільки за ГГ, а ще за низкою персонажів, інколи навіть і за злочинцями. Я хотів досягти певного кінематографічного стилю оповідання.

Прошу прочитати хоча би перший розділ, це не є любовний роман, якими зараз переповнений український літнет, настільки що навіть в жанрі фантастики, мені прийдеться боротися не з фантастикою, а відверто любовно-жіночими романами. Хоча і тему залицянь і романтики повністю не відкинуто, бо як-не-як основні персонажі досить молоді від 20-26 років. Але в цілому більше уваги буде приділятися розслідуванню і відношенню героїв до смерті. І все це буде розбавлено гумором і бешкетування героїв, молодість все ще грає у них в серцях, попри ті трагедії з якими вони стикнулися. Також багато відсилань на гік-культуру та на відомих авторів жанрів фантастики та детективу.

Доповню тільки тим що публікація роману запланована щопонеділка. Один розділ в неділю, хоча роман ще не закінчив, написано трохи більше половини й ще розплановано 25 %, Але залишається ще відсотків 15-20% котрі я хотів би дописати почувши хоч якісь відгук, щоб знати які моментів очікуєте читач.

Тож чекаю на підтримку поціновувачів фантастики й детективу) Будь ласка не скупися на критику чи похвалу )

Буктрейлер

Оригінал статті на litnet.com: Про що “Намальоване нещастя”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення