Про те як я накликала 57 відстежувачі за 4 дні

Про те як я накликала 57 відстежувачі за 4 дні

Про те як я накликала 57 відстежувачі за 4 дні

Блог буде корисний тим хто не розуміє чому його не читають

Ціні місця це розіграші промокодів. всілякі там візуалізації так, як там проявляють себе активні читачі яких кіт наплакав.

Самі жирні це ті хто має хоч щось у другій строчці нагородив. це покупка й означає, що людина вміє користуватися карткою.

Будьте обережні якщо читач підписаний на одного автора, або дає нагороди одній тій самій книзі 4 рази, це запеклий фанат. який перегризе вам горло за свого любимчика.

Остерігайтеся людей котрі читають все підряд, бо читати все підряд не реально, а от писати заготовлені коменти це реально і вони вас теж покусають.

Авторам ставте зірочки й поширюйте їх твори, а щоб не хвилюватися що сторінка буде закидана хламом заведіть у ВК ліву, або ставте галочку бачу лише я. Більш всього вони вас не читатимуть, бо мають писати своє. Але їм приємно. так можна написати, ще 10 читачам поки це все вантажитися, але нехай їм буде приємно.

Якщо ви підете до мастодонтів в яких більше ніж 1000 зірочок найдете їхнє листування і зайдете до їх підписників виберіть у підписників розділ коментувала і переконайтеся якого числа був зроблений останній комент. Часто люди вертаються в реал. того витрачати час не вартує. Ах так не забувайтеся звертатися до читача на ім’я, на написання якого ви витратите час і це вже хоч якась повага.

Було зроблено 800 запрошень відклик у 50 людей, що є непоганою статистикою.через те, що “книжка пише” 2% за норму при методі розсилки.

Щоб отримати заповітних 100 читачів в планах було зробити 4000-5000 запрошень, але на жаль моя база скінчилася. чи на щасття почитаю. щось путнє.

Читачі дуже швидко заходять у двері нашого магазину й так само швидко з нього виходять з різних причин, а тому реклама має бути безперервно. Всі чудово ви знаєте, що таке розетка і пром, але пром та розетка постійно себе рекламують, хоча Ви вже в їх базі. Зніміть руку з пульсу і Ви покотитися вниз. у Вас залишаться мертві душі.

Хто володіє базою читачів та інформацією про них той володіє усім. До речі цю базу легко копіювати. Адже він може показувати свою рекламу в кого сформована купівельна звичка. тобто є вміння користуватися кредитною карткою, та є гроші. яких не шкода.

Звичайно класно було б мати автоматичний розсилач Ваших рецензій й напевне є автори, які його мають, а ще класно коли ви можете приховати такі коменти від інших. Такий інструмент пригодився б.

Це дуже класно коли починаєш викладати книгу відправити рецензію потенційному покупцеві. й коли закінчуєш добити ще раз. одним натиском клавіші виконати це нескінчену кількість разів.

Висновок книгу варто закінчити, перекласти на російську й тоді на російській версії йти саме таким шляхом, жалкуючи. що не існує інструмента масової розсилки))))

Бажаю успіху товариші в пошуці бази даних читачів, де в мене фіаско.

Оригінал статті на Букнет: Про те як я накликала 57 відстежувачі за 4 дні

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"