Про те як я накликала 57 відстежувачі за 4 дні

Про те як я накликала 57 відстежувачі за 4 дні

Про те як я накликала 57 відстежувачі за 4 дні

Блог буде корисний тим хто не розуміє чому його не читають

Ціні місця це розіграші промокодів. всілякі там візуалізації так, як там проявляють себе активні читачі яких кіт наплакав.

Самі жирні це ті хто має хоч щось у другій строчці нагородив. це покупка й означає, що людина вміє користуватися карткою.

Будьте обережні якщо читач підписаний на одного автора, або дає нагороди одній тій самій книзі 4 рази, це запеклий фанат. який перегризе вам горло за свого любимчика.

Остерігайтеся людей котрі читають все підряд, бо читати все підряд не реально, а от писати заготовлені коменти це реально і вони вас теж покусають.

Авторам ставте зірочки й поширюйте їх твори, а щоб не хвилюватися що сторінка буде закидана хламом заведіть у ВК ліву, або ставте галочку бачу лише я. Більш всього вони вас не читатимуть, бо мають писати своє. Але їм приємно. так можна написати, ще 10 читачам поки це все вантажитися, але нехай їм буде приємно.

Якщо ви підете до мастодонтів в яких більше ніж 1000 зірочок найдете їхнє листування і зайдете до їх підписників виберіть у підписників розділ коментувала і переконайтеся якого числа був зроблений останній комент. Часто люди вертаються в реал. того витрачати час не вартує. Ах так не забувайтеся звертатися до читача на ім’я, на написання якого ви витратите час і це вже хоч якась повага.

Було зроблено 800 запрошень відклик у 50 людей, що є непоганою статистикою.через те, що “книжка пише” 2% за норму при методі розсилки.

Щоб отримати заповітних 100 читачів в планах було зробити 4000-5000 запрошень, але на жаль моя база скінчилася. чи на щасття почитаю. щось путнє.

Читачі дуже швидко заходять у двері нашого магазину й так само швидко з нього виходять з різних причин, а тому реклама має бути безперервно. Всі чудово ви знаєте, що таке розетка і пром, але пром та розетка постійно себе рекламують, хоча Ви вже в їх базі. Зніміть руку з пульсу і Ви покотитися вниз. у Вас залишаться мертві душі.

Хто володіє базою читачів та інформацією про них той володіє усім. До речі цю базу легко копіювати. Адже він може показувати свою рекламу в кого сформована купівельна звичка. тобто є вміння користуватися кредитною карткою, та є гроші. яких не шкода.

Звичайно класно було б мати автоматичний розсилач Ваших рецензій й напевне є автори, які його мають, а ще класно коли ви можете приховати такі коменти від інших. Такий інструмент пригодився б.

Це дуже класно коли починаєш викладати книгу відправити рецензію потенційному покупцеві. й коли закінчуєш добити ще раз. одним натиском клавіші виконати це нескінчену кількість разів.

Висновок книгу варто закінчити, перекласти на російську й тоді на російській версії йти саме таким шляхом, жалкуючи. що не існує інструмента масової розсилки))))

Бажаю успіху товариші в пошуці бази даних читачів, де в мене фіаско.

Оригінал статті на Букнет: Про те як я накликала 57 відстежувачі за 4 дні

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"