Про недописані книги та недомовлені слова

Про недописані книги та недомовлені слова

Про недописані книги та недомовлені слова

Привіт усім. Повертаюся після хвороби. Чесно кажучи, спочатку не хотіла про це писати, але побачила, що деякі читачі чекали на продовження книг, тож маю надати деякі пояснення.

Тож мені хочеться побажати усім: бережіть себе та своїх близьких. Не хворійте! І головне – намагайтеся не залишати ні недописаних книг, ні недомовлених слів.

І, власне, про недописані книги. Я повернулася до роботи і вже викладаю нові частини «Гальшки Острозької», а також «Ночей Калігули». Про цю другу книгу я якось напишу додатково.

А ось книгу, що я писала на конкурс «Супергерой поруч», мені, на жаль, доведеться відкласти в сторону, бо я навряд чи встигну  завершити її. З нею у мене стався «творчий затик». Є цікаві ідеї, але чогось не вистачає… Хочеться виписати особливий, небанальний, справді неймовірний фінал, а не притягувати за вуха. Сподіваюся, що у майбутньому я сможу завершити книгу «Адель та чортівня», але поки що вона переходить у стан «заморожена». Я тільки вагаюся, чи залишити її на сторінці, чи, може, краще видалити? Бо оце «заморожена» виглядає якось неестетично.

А у вас є заморожені книги? І як ви до них ставитеся?   

Оригінал статті на Букнет: Про недописані книги та недомовлені слова

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"