Про мене та мою книгу

Про мене та мою книгу

Про мене та мою книгу

Вітаю усіх!
Трішечки про мене і мою книгу: з самого малку я захоплювалася написанням різних фантастичних історій, але про першу книгу почала замислюватися лише кілька років тому. Я завжди хотіла, аби вона була чимось неймовірним і аутентичним, тому її формат може здатися дещо дивним, проте не варто судити про неї з перших же рядків: найголовніше завжди там, де його найскладніше побачити;)
На сайті я поки що новачок, хоча й пишу з 14 років. Я дуже ціную Ваші думки і враження щодо книги, адже, як і будь-який письменник-новачок, я знаходжуся на такому собі «творчому роздоріжжі», і саме від Вашої оцінки залежить, чи продовжу я писати книги й надалі.
«Обсидіановий Кинджал» – не просто книга, це проект, спрямований на зміну світосприйняття сучасної людини, її відношення до власного життя, знань, емоцій та почуттів. Твір містить неортодоксальну Біблійну лінію, нову модель світосприйняття та деякі наукові теорії, які дозволять Вам переосмислити багато речей щодо людського буття. І звичайно ж лінію кохання, яка не залишить Вас байдужими.
Сподіваюся, що Ви зацікавитеся моєю працею і знайдете час, аби прочитати її до кінця. Буду вдячна за підтримку, вподобайки та коментарі!)

Оригінал статті на Букнет: Про мене та мою книгу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"