Про мене та мою книгу

Про мене та мою книгу

Про мене та мою книгу

Вітаю усіх!
Трішечки про мене і мою книгу: з самого малку я захоплювалася написанням різних фантастичних історій, але про першу книгу почала замислюватися лише кілька років тому. Я завжди хотіла, аби вона була чимось неймовірним і аутентичним, тому її формат може здатися дещо дивним, проте не варто судити про неї з перших же рядків: найголовніше завжди там, де його найскладніше побачити;)
На сайті я поки що новачок, хоча й пишу з 14 років. Я дуже ціную Ваші думки і враження щодо книги, адже, як і будь-який письменник-новачок, я знаходжуся на такому собі «творчому роздоріжжі», і саме від Вашої оцінки залежить, чи продовжу я писати книги й надалі.
«Обсидіановий Кинджал» – не просто книга, це проект, спрямований на зміну світосприйняття сучасної людини, її відношення до власного життя, знань, емоцій та почуттів. Твір містить неортодоксальну Біблійну лінію, нову модель світосприйняття та деякі наукові теорії, які дозволять Вам переосмислити багато речей щодо людського буття. І звичайно ж лінію кохання, яка не залишить Вас байдужими.
Сподіваюся, що Ви зацікавитеся моєю працею і знайдете час, аби прочитати її до кінця. Буду вдячна за підтримку, вподобайки та коментарі!)

Оригінал статті на Букнет: Про мене та мою книгу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу