Про маленький ювілей і не тільки…

Про маленький ювілей і не тільки…

Про маленький ювілей і не тільки…

Сьогодні Фейсбук, який пам’ятає геть усе, нагадав мені, що рівно рік тому я завершила свою трилогію “Іллюзі”. Назвала б її “епічним фентезі”, та, боюся, це прозвучить занадто пафосно. Тому хай буде просто фентезійна історія.

 

У цій країні небо завжди затягнуте хмарами. Кілька поколінь її мешканців знають про сонце лише з казок та легенд. Що сталося багато років тому, внаслідок чого вона стала Землею дощу? Про це доведеться дізнатися головній героїні роману Дані, а разом з тим їй відкриються й інші таємниці – ким були її батьки, яких вона не знала; якими шляхами досягаються успіх та влада і що насправді керує світом….

Так почалася моя книга “Земля дощу”…

1) Це була перша книга, яку я почала викладати на Букнет ( тоді ще Літнет). Почала я її писати 20 червня 2019 року, а завершила за день до свого дня народження – 27 жовтня. Отже, всього її написання зайняло чотири місяці. Втім, увесь цей час я паралельно працювала і над іншими творами, написання яких ішло набагато жвавіше, а от “Землю дощу” читачі спершу вперто ігнорували. Я навіть всерйоз розмірковувала над тим, щоб видалити книгу з порталу.

2) Обкладинка змінювалася тричі, поки я не знайшла цю, що маю нині – на мою думку, вона ідеально підходить цій історії.

3) Найчастіше читачі, починаючи знайомство з книгою, задавали мені  кілька запитань: де тут апокаліпсис, якщо це типове фентезі ( на що я відповідала, що варто прочитати хоча б половину книги, а не лише перші сторінки)); чи є тут паралелі з нашою реальністю ( відповідь – дещо є));  та чи буде продовження))

4) За продовженням не забарилося – після першої книги побачила світ друга – “Повітряний замок”, яка мала просто-таки приголомшуючий ( принаймні, для початківця, яким я тоді була) успіх, та стала одним із переможців конкурсу “Літературний листопад”. Та третя книга – “Вітер та Соловейко”

5) Ім’я головній героїні я дала на честь слов’янської богині води Дани. А ім’я її коханого Вент і справді означає “вітер”, але правильно це слово має звучати як “Ван”, я ж узяла буквальне його написання, а не вимову.

6) Тривалий час ця книга лідирувала серед усіх моїх творів за кількістю додавань до бібліотек.

7) Наразі є сюрприз для всіх, хто прочитав трилогію, але хотів би знову повернутися до Землі дощу та зустрітися з улюбленими героями. На моїй сторінці ви можете знайти  пригодницький роман-фентезі “Під знаком меча і корони” який є “нульовою” книгою циклу, тобто розповідає про події, що відбувалися ще до народження Дани. Але вона теж з’явиться у цьому творі)) Правда, це буде у другій частині книги, “Зачаровані владою”, яка у мене перебуває в найближчих планах.

 

Отож, хто ще тільки бажає знайти для себе цікаве читання про неймовірні світи, пригоди, таємниці, придворні інтриги та романтичне кохання – неодмінно зазирніть до мене в гості.

Впевнена, вам сподобається!

Ваша М. Д.

Оригінал статті на Букнет: Про маленький ювілей і не тільки…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"