Про маленький ювілей і не тільки…

Про маленький ювілей і не тільки…

Про маленький ювілей і не тільки…

Сьогодні Фейсбук, який пам’ятає геть усе, нагадав мені, що рівно рік тому я завершила свою трилогію “Іллюзі”. Назвала б її “епічним фентезі”, та, боюся, це прозвучить занадто пафосно. Тому хай буде просто фентезійна історія.

 

У цій країні небо завжди затягнуте хмарами. Кілька поколінь її мешканців знають про сонце лише з казок та легенд. Що сталося багато років тому, внаслідок чого вона стала Землею дощу? Про це доведеться дізнатися головній героїні роману Дані, а разом з тим їй відкриються й інші таємниці – ким були її батьки, яких вона не знала; якими шляхами досягаються успіх та влада і що насправді керує світом….

Так почалася моя книга “Земля дощу”…

1) Це була перша книга, яку я почала викладати на Букнет ( тоді ще Літнет). Почала я її писати 20 червня 2019 року, а завершила за день до свого дня народження – 27 жовтня. Отже, всього її написання зайняло чотири місяці. Втім, увесь цей час я паралельно працювала і над іншими творами, написання яких ішло набагато жвавіше, а от “Землю дощу” читачі спершу вперто ігнорували. Я навіть всерйоз розмірковувала над тим, щоб видалити книгу з порталу.

2) Обкладинка змінювалася тричі, поки я не знайшла цю, що маю нині – на мою думку, вона ідеально підходить цій історії.

3) Найчастіше читачі, починаючи знайомство з книгою, задавали мені  кілька запитань: де тут апокаліпсис, якщо це типове фентезі ( на що я відповідала, що варто прочитати хоча б половину книги, а не лише перші сторінки)); чи є тут паралелі з нашою реальністю ( відповідь – дещо є));  та чи буде продовження))

4) За продовженням не забарилося – після першої книги побачила світ друга – “Повітряний замок”, яка мала просто-таки приголомшуючий ( принаймні, для початківця, яким я тоді була) успіх, та стала одним із переможців конкурсу “Літературний листопад”. Та третя книга – “Вітер та Соловейко”

5) Ім’я головній героїні я дала на честь слов’янської богині води Дани. А ім’я її коханого Вент і справді означає “вітер”, але правильно це слово має звучати як “Ван”, я ж узяла буквальне його написання, а не вимову.

6) Тривалий час ця книга лідирувала серед усіх моїх творів за кількістю додавань до бібліотек.

7) Наразі є сюрприз для всіх, хто прочитав трилогію, але хотів би знову повернутися до Землі дощу та зустрітися з улюбленими героями. На моїй сторінці ви можете знайти  пригодницький роман-фентезі “Під знаком меча і корони” який є “нульовою” книгою циклу, тобто розповідає про події, що відбувалися ще до народження Дани. Але вона теж з’явиться у цьому творі)) Правда, це буде у другій частині книги, “Зачаровані владою”, яка у мене перебуває в найближчих планах.

 

Отож, хто ще тільки бажає знайти для себе цікаве читання про неймовірні світи, пригоди, таємниці, придворні інтриги та романтичне кохання – неодмінно зазирніть до мене в гості.

Впевнена, вам сподобається!

Ваша М. Д.

Оригінал статті на Букнет: Про маленький ювілей і не тільки…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"