Меню

Про враження та сподівання!

Букнет Про враження та сподівання!

Про враження та сподівання!

                                                                    Привіт, привіт всім!

       Якими книгами запам’ятався 2019? Це, насамперед, «Розтопити лід» Уляни Пас. Завдяки цій книзі я стала читачем української версії сайту. З цікавістю читала, з трепетом тримала кулачки за рейтинги автора, з нетерпінням чекала її нових історій. Уляні – велике щире дякую!

      Далі була «Зникла» Шаграй Наталії. Я прихильник детективів, закрученого сюжету, тому цей крутезний мікс, який так чітко відчувається у творі, справив незабутнє враження.

       Окреме спасибі Анні Пахомовій, оскільки «Її ангельські очі»  – це щось неймовірне, надчуттєве і таке хвилююче. Прочитала за одну ніч!

       Зараз слідкую за книгою «Особистий янгол» Ніни Коваль. Твір незабутній, реалістичний, емоційний і такий цікавий! Автору – натхнення та легкого пера.

      А ще нещодавно відкрила для себе творчість Мар’яни Доля та Анни – Марії в її новому романі  «Коханка». Дівчата вразили до глибини душі стилем написання, багатством мови та описів. Дякую за пережиті емоції!

                                      І трішки про свої сподівання на новий 2020 рік!!!

       Дописати «Янгол для Superstar» та  «Снігурочка із сюрпризом». Поки ці книги в пріоритеті.

     Крім того, задумуюсь над продовженням книги «Виклик серцю», яка спочатку планувалась як  перша ластівка циклу, до якого мали ще увійти: нова історія від Жені та Владислава, історія кохання прокурора – красунчика Гравського,  розповідь про фатальне кохання сильної жінки – керівника слідчого відділу Аліси. До речі, остання заснована на реальних подіях.

       Тому, дорогі читачі, якщо Вам цікаве продовження моєї першої книги, ставте плюс в коментарях!

       Від себе хочу щиро подякувати читачам за підтримку, коментарі, зірочки, нагороди! Завдяки Вам я не пошкодувала, що світ побачила книга «Виклик серцю», адже вона – особлива для мене! 

 Любі літнетівці! Щиро вітаю Вас з новорічними святами! Гарного настрою, віри в себе та   справжніх почуттів!

 

 

Оригінал статті на litnet.com: Про враження та сподівання!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення