Прощавай, 2020 – блог з підсумками та планами)))

Прощавай, 2020 – блог з підсумками та планами)))

Прощавай, 2020 – блог з підсумками та планами)))

Ось, закінчується 2020-ий рік, блоги рясніють записами з підсумками та планами. І цього разу я також “доєднаюся”, хоча минулого року утрималася…

 

Що ж, цей рік був важким, але для мене досить насиченим. Попри карантин та досить складні часи, творчий успіх для мене був… великим. Не знаю, як іншими словами це описати… Просто коли я глянула, що за цей час я виклала на букнет 6 (коли всього маю 10) творів, то була щиро кажучи, здивована, що стільки всього встигла за рік.
Але ж справді – минув цілий рік…

Отже, ще на самому початку року була написала третя, завершальна книга “Блакитної серії” – “Блакитна іскра”. Мені здається, це вже було ду-уже давно… Адже ця серія одна із моїх перших, я давно її не переглядала і впевнена, що зараз знайду там багато помилок, які захочу виправити.
Отже, маю уже перший план на наступний рік – підправити “Блакитну серію” XD
Але якщо чесно, не маю певності, що до неї дійдуть руки…

Потім – були написані майже три частини із майбутньої пенталогії “Обдаровані”. Чому майже?)) Бо четверту (свіженьку) частину я вже дописала, а на букнеті вони поки що викладається, останній розділ запланований на третє січня нового року 🙂

Також було написано два твори, що не прив’язані ні до яких серій – “Another” і “I’m brOKen”. Остання, до речі, перша моя проба написати щось не у жанрі фентезі чи фантастики)))

Крім того, вражаючим для мене досягенням є те, як десь на початку літа (здається) одна з моїх книг, а саме “Обдаровані. Чорний воїн”, раптово вискочила у ТОП і стала світитися на головному екрані Букнету. Відтоді кількість підписників стала збільшуватися швидкими темпами, інші книги також стали вириватися на перші позиції у своїх жанрах. Зараз моїх відстежувачів трохи більше 200 і для мене ця цифра просто неймовірна. Чесно, раніше я навіть не думала про таке… тож, цього року це було для мене в новинку)))

А тепер трохи про плани 😀

Оскільки у 2020-му році я не взяла участі ні в одному конкурсі від Букнету (і це пічально), я вирішила… так, написати книгу на конкурс “Супергерой поруч”. І я не знаю, наскільки добре у мене вийде. І не знаю навіть, чи зможу виконати усі умови конкурсу’)
Але я ну прям дуже хочу спробувати. Книгу я вже почала писати, але все одно, часу залишилося не так і багато для написання досить великого за обсягом твору… але знаю, тут деякі чотири романи за чотири місяці пишуть)) То чому б і ні?)))

До речі, історія називатиметься “Я – всемогутня”, анонс буде трохи згодом…))

Серед планів на 2021 рік, звісно ж, закінчити серію “Обдарованих”. Як я вже сказала, це пенталогія, отже складатиметься із п’яти частин. Залишилася всього остання завершальна книга… але я не спішу її писати. Відчуваю, над нею доведеться багато попрацювати))

Крім того, у мене є ще кілька цікавих ідеї, які я дуже хочу втілити. Я дуже сподіваюся, що мої майбутні книги також приглянуться читачам))

Загалом, ось такі от справи)) Сподіваюся, у вас є вже чудовий новорічний настрій. Новий рік уже зовсім скоро, тому гарних свят!))

Оригінал статті на Букнет: Прощавай, 2020 – блог з підсумками та планами)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"