Прощавай, 2020 – блог з підсумками та планами)))

Прощавай, 2020 – блог з підсумками та планами)))

Прощавай, 2020 – блог з підсумками та планами)))

Ось, закінчується 2020-ий рік, блоги рясніють записами з підсумками та планами. І цього разу я також “доєднаюся”, хоча минулого року утрималася…

 

Що ж, цей рік був важким, але для мене досить насиченим. Попри карантин та досить складні часи, творчий успіх для мене був… великим. Не знаю, як іншими словами це описати… Просто коли я глянула, що за цей час я виклала на букнет 6 (коли всього маю 10) творів, то була щиро кажучи, здивована, що стільки всього встигла за рік.
Але ж справді – минув цілий рік…

Отже, ще на самому початку року була написала третя, завершальна книга “Блакитної серії” – “Блакитна іскра”. Мені здається, це вже було ду-уже давно… Адже ця серія одна із моїх перших, я давно її не переглядала і впевнена, що зараз знайду там багато помилок, які захочу виправити.
Отже, маю уже перший план на наступний рік – підправити “Блакитну серію” XD
Але якщо чесно, не маю певності, що до неї дійдуть руки…

Потім – були написані майже три частини із майбутньої пенталогії “Обдаровані”. Чому майже?)) Бо четверту (свіженьку) частину я вже дописала, а на букнеті вони поки що викладається, останній розділ запланований на третє січня нового року 🙂

Також було написано два твори, що не прив’язані ні до яких серій – “Another” і “I’m brOKen”. Остання, до речі, перша моя проба написати щось не у жанрі фентезі чи фантастики)))

Крім того, вражаючим для мене досягенням є те, як десь на початку літа (здається) одна з моїх книг, а саме “Обдаровані. Чорний воїн”, раптово вискочила у ТОП і стала світитися на головному екрані Букнету. Відтоді кількість підписників стала збільшуватися швидкими темпами, інші книги також стали вириватися на перші позиції у своїх жанрах. Зараз моїх відстежувачів трохи більше 200 і для мене ця цифра просто неймовірна. Чесно, раніше я навіть не думала про таке… тож, цього року це було для мене в новинку)))

А тепер трохи про плани 😀

Оскільки у 2020-му році я не взяла участі ні в одному конкурсі від Букнету (і це пічально), я вирішила… так, написати книгу на конкурс “Супергерой поруч”. І я не знаю, наскільки добре у мене вийде. І не знаю навіть, чи зможу виконати усі умови конкурсу’)
Але я ну прям дуже хочу спробувати. Книгу я вже почала писати, але все одно, часу залишилося не так і багато для написання досить великого за обсягом твору… але знаю, тут деякі чотири романи за чотири місяці пишуть)) То чому б і ні?)))

До речі, історія називатиметься “Я – всемогутня”, анонс буде трохи згодом…))

Серед планів на 2021 рік, звісно ж, закінчити серію “Обдарованих”. Як я вже сказала, це пенталогія, отже складатиметься із п’яти частин. Залишилася всього остання завершальна книга… але я не спішу її писати. Відчуваю, над нею доведеться багато попрацювати))

Крім того, у мене є ще кілька цікавих ідеї, які я дуже хочу втілити. Я дуже сподіваюся, що мої майбутні книги також приглянуться читачам))

Загалом, ось такі от справи)) Сподіваюся, у вас є вже чудовий новорічний настрій. Новий рік уже зовсім скоро, тому гарних свят!))

Оригінал статті на Букнет: Прощавай, 2020 – блог з підсумками та планами)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Екранізацію оповідання Террі Праттчета «Міст тролів» виклали у вільний доступ

Короткометражний фільм «Міст тролів» за однойменним оповіданням культового фантаста Террі Праттчета виклали у вільний доступ. Відео з’явилося на офіційному Youtube-каналі студії Snowgum

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

Перейти до блогу