Професії+етапи створення кіно. Зіграй мою наречену

Професії+етапи створення кіно. Зіграй мою наречену

Професії+етапи створення кіно. Зіграй мою наречену

Привіт, я вирішила розказати вам про основних спеціалістів, які задіяні у створенні фільмів та серіалів, та основні етапи виробництва кіно, щоб вам легше було зрозуміти деякі нюанси з мого роману “Зіграй мою наречену”. Так як моя донька дуже багато знімалася в кіно та рекламах, я знаюся на цій темі, тож сподіваюся, вам буде зрозуміло..)))

ОТЖЕ ОСНОВНИХ ЕТАПІВ всього три: препродакшн, продакшн і постпродакшн. Інколи виділяють дистрибуцію, як четвертий етап) 

Препродакшн — довиробнича підготовка. На ній визначається бюджет фільму, плануються витрати, створюються місця зйомок, костюми, дизайн, музика і наймається команда, а конкретно:

ПРОФЕСІЇ:

Режисер — людина, яка відповідає за загальний вигляд і відчуття фільму. Як правило, головна творча сила у створенні фільма.
Режисер кастингу — підбирає акторів на ролі. Інколи режисер і режисер кастингу — це одна людина, все залежить від бюджету фільму.
Керівник виробництва — керує бюджетом і графіком виробництва.
Кінооператор — розробляє та координує зйомки і освітлення.
Художник-постановник — розробляє вигляд сцен та костюмів(інколи це окрема людина, художник по костюмам)
Художник-розкадровщик — допомагає режисеру та художнику-постановнику втілити їхні ідеї у конкретні роботи для виробництва.
Режисер звукозапису — розробляє та координує запис звуку і музики.
Звукооператор — записує нові звуки до фільму.
Композитор — створює нову музику.
Кінопродюсер — в кінематографії постановник кінофільмів, власник кіностудії чи довірена особа кінокомпанії, що здійснює ідейно-художній і організаційно-фінансовий контроль над постановою фільму. Він також бере активну участь в підборі акторів, технічного персоналу. Продюсерами бувають також режисери, актори, сценаристи.

ПРОДОВЖИМО ГОВОРИТИ ПРО ЕТАПИ:

Продакшн, або виробництво — етап, коли проводяться зйомки, по завершенні яких зазвичай влаштовується вечірка.
Постпродакшн — на цьому етапі відбувається монтаж фільму, додавання спецефектів і тп.
Дистрибуція або розповсюдження — на цьому етапі фільм потрапляє до кінотеатрів. Фільм, як правило, відкривається вечіркою з нагоди відкриття, прес-релізом, інтерв’ю з пресою, показом фільму для преси, та участю у кінофестивалі. Останнім часом стало звично створювати сайт для знайомства з фільмом.

Ці та інші цікавинки щодо зйомок ви також можете дізнатися з мого роману “Зіграй мою наречену” =))

Якщо любите історії про акторів, про творчих людей, про тих, хто сміливо йде до своєї мети, запрошую почитати “Зіграй мою наречену”

Анотація до книги 

Сергій Семенов і його старший брат — успішні і багаті топ-менеджери в компанії батька. Батько хоче відійти від справ і передати справи дітям, але брати не ладнають тож батько боїться, що його фірма буде розділена, якшо він сам все не вирішить…
І авжеж він більше довіряє надійному Андрію. Тому Сергій придумує план і каже що вже півроку зустрічається з деким. Після цього він вирішує зв’язатися з колишньою однокласницею-актрисою, яка була в нього закохана.
Надя, в минулому актриса, якій пророкували зіркове майбутнє, зламана правилами шоубізнесу, де все вирішується через секс. Вона йде з кіно, живе з хлопцем, якого не кохає. 

Що ж чекає на цих двох? Читайте прямо зараз!

(тут є картинки і відео, та якщо ви їх не бачите, поновіть сторінку)

Буктрейлер до роману “Зіграй мою наречену”

Скажу чесно, я дуже люблю занурюватися в історію і дізнаватися всякі такі цікавинки щодо того чи іншого питання…)) 

Наприклад, я для роману “Мій дегустатор” я обрала таку тему, бо мій батько створює вино))) Це дуже цікавий процес… Щоб написати той роман я робила майже всі вправи для дегустаторів…)) Якщо вам буде цікаво, можу наступного разу написати про дегустаторство)) 

А от для роману “Така собі мільйонерка” я використала всі свої знання щод сценаристики(колись недовго я працювала сценаристом…)) і щодо живопису(колись я доволі серйозно займалася живописом, однак потім бажання писати книги перемогло бажання писати картини))) 

Але сьогодні в мене день роману  “Зіграй мою наречену” і кіно =)) А ви любите кіно?)) Хтось з вас колись хотів стати акторкою чи актором?)) Розкажіть)) 

ПС, я багато знімалася в масовці, бо ходила разом з дитиною на купу кастингів і зйомок і, щоб не чекати пів дня без діла, також знімалася))) 

 

Оригінал статті на Букнет: Професії+етапи створення кіно. Зіграй мою наречену

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Флешмоб “Це і моя війна”

Я вирішила відновити свій допис, який було видалено ( сподіваюся, помилково). Також у список будуть додані всі твори учасників флешмобу, у тому числі й ті, яких зараз немає на сайті. Але, можливо, автори матимуть бажання

Остання знижка на “Я тобі не крихітка!”

Любі друзі! Самій не віриться, але моя перша на Букнеті передплата – сучасний міський роман Я тобі не крихітка! – добігає кінця! Уже зовсім скоро ви дізнаєтесь фінал історії. І тому сьогоднішня знижка на цю книжку буде останньою,

В гостях у Анни Канич

Львівська обласна організація Національної спілки письменників України започаткувала нову традицію — провідувати з квітами і теплим вітальним словом від спілчанського товариства уродинників-старійшин.

В Україні зареєстрували петицію, щоб забрати совєтський напис з могили Лесі Українки

В Україні просять реконструювати меморіал Лесі Українки та родини Косачів на Байковому цвинтарі в Києві й усунути совєцький напис на могилі Лариси Косач із фрагментом некрологу, опублік

Всім проміків!

Зараз буде роздача проміків від мене, багато візуалізацій та інших веселих картинок, тож запрошую. Заходьте буде весело, пзнавально та дууууууууууже цікавезно й головне корисно.

Що відбувається? Спроба пояснити мою позицію,

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"