Професії+етапи створення кіно. Зіграй мою наречену

Професії+етапи створення кіно. Зіграй мою наречену

Професії+етапи створення кіно. Зіграй мою наречену

Привіт, я вирішила розказати вам про основних спеціалістів, які задіяні у створенні фільмів та серіалів, та основні етапи виробництва кіно, щоб вам легше було зрозуміти деякі нюанси з мого роману “Зіграй мою наречену”. Так як моя донька дуже багато знімалася в кіно та рекламах, я знаюся на цій темі, тож сподіваюся, вам буде зрозуміло..)))

ОТЖЕ ОСНОВНИХ ЕТАПІВ всього три: препродакшн, продакшн і постпродакшн. Інколи виділяють дистрибуцію, як четвертий етап) 

Препродакшн — довиробнича підготовка. На ній визначається бюджет фільму, плануються витрати, створюються місця зйомок, костюми, дизайн, музика і наймається команда, а конкретно:

ПРОФЕСІЇ:

Режисер — людина, яка відповідає за загальний вигляд і відчуття фільму. Як правило, головна творча сила у створенні фільма.
Режисер кастингу — підбирає акторів на ролі. Інколи режисер і режисер кастингу — це одна людина, все залежить від бюджету фільму.
Керівник виробництва — керує бюджетом і графіком виробництва.
Кінооператор — розробляє та координує зйомки і освітлення.
Художник-постановник — розробляє вигляд сцен та костюмів(інколи це окрема людина, художник по костюмам)
Художник-розкадровщик — допомагає режисеру та художнику-постановнику втілити їхні ідеї у конкретні роботи для виробництва.
Режисер звукозапису — розробляє та координує запис звуку і музики.
Звукооператор — записує нові звуки до фільму.
Композитор — створює нову музику.
Кінопродюсер — в кінематографії постановник кінофільмів, власник кіностудії чи довірена особа кінокомпанії, що здійснює ідейно-художній і організаційно-фінансовий контроль над постановою фільму. Він також бере активну участь в підборі акторів, технічного персоналу. Продюсерами бувають також режисери, актори, сценаристи.

ПРОДОВЖИМО ГОВОРИТИ ПРО ЕТАПИ:

Продакшн, або виробництво — етап, коли проводяться зйомки, по завершенні яких зазвичай влаштовується вечірка.
Постпродакшн — на цьому етапі відбувається монтаж фільму, додавання спецефектів і тп.
Дистрибуція або розповсюдження — на цьому етапі фільм потрапляє до кінотеатрів. Фільм, як правило, відкривається вечіркою з нагоди відкриття, прес-релізом, інтерв’ю з пресою, показом фільму для преси, та участю у кінофестивалі. Останнім часом стало звично створювати сайт для знайомства з фільмом.

Ці та інші цікавинки щодо зйомок ви також можете дізнатися з мого роману “Зіграй мою наречену” =))

Якщо любите історії про акторів, про творчих людей, про тих, хто сміливо йде до своєї мети, запрошую почитати “Зіграй мою наречену”

Анотація до книги 

Сергій Семенов і його старший брат — успішні і багаті топ-менеджери в компанії батька. Батько хоче відійти від справ і передати справи дітям, але брати не ладнають тож батько боїться, що його фірма буде розділена, якшо він сам все не вирішить…
І авжеж він більше довіряє надійному Андрію. Тому Сергій придумує план і каже що вже півроку зустрічається з деким. Після цього він вирішує зв’язатися з колишньою однокласницею-актрисою, яка була в нього закохана.
Надя, в минулому актриса, якій пророкували зіркове майбутнє, зламана правилами шоубізнесу, де все вирішується через секс. Вона йде з кіно, живе з хлопцем, якого не кохає. 

Що ж чекає на цих двох? Читайте прямо зараз!

(тут є картинки і відео, та якщо ви їх не бачите, поновіть сторінку)

Буктрейлер до роману “Зіграй мою наречену”

Скажу чесно, я дуже люблю занурюватися в історію і дізнаватися всякі такі цікавинки щодо того чи іншого питання…)) 

Наприклад, я для роману “Мій дегустатор” я обрала таку тему, бо мій батько створює вино))) Це дуже цікавий процес… Щоб написати той роман я робила майже всі вправи для дегустаторів…)) Якщо вам буде цікаво, можу наступного разу написати про дегустаторство)) 

А от для роману “Така собі мільйонерка” я використала всі свої знання щод сценаристики(колись недовго я працювала сценаристом…)) і щодо живопису(колись я доволі серйозно займалася живописом, однак потім бажання писати книги перемогло бажання писати картини))) 

Але сьогодні в мене день роману  “Зіграй мою наречену” і кіно =)) А ви любите кіно?)) Хтось з вас колись хотів стати акторкою чи актором?)) Розкажіть)) 

ПС, я багато знімалася в масовці, бо ходила разом з дитиною на купу кастингів і зйомок і, щоб не чекати пів дня без діла, також знімалася))) 

 

Оригінал статті на Букнет: Професії+етапи створення кіно. Зіграй мою наречену

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"