Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором у Kyiv School of Economics (KSE). 

Кошти спрямують на потреби Школи підготовки спеціалістів безпілотних авіаційних комплексів «Ятаган».

 

Професор Стенлі — філософ, експерт з питань пропаганди та фашизму й автор п’яти книжок, серед яких «Як діє фашизм. Політика “ми” та “вони”» і «Як працює пропаганда». Також він пише про авторитаризм, пропаганду, свободу слова, масові увʼязнення для The New York Times, The Washington Post та інших видань.

 

«Я досліджую загрозу фашизму. Приїхав в Україну, тому що це демократія, на яку напала фашистська терористична держава. Демократії потрібні такі університети, як Kyiv School of Economics, щоб процвітати. Але демократії також потрібно виживати. Тож я передаю кошти “Повернись живим”, бо вони відіграють вирішальну роль у боротьбі за виживання української демократії», — сказав Джейсон Стенлі.

 

Сертифікат із внеском Джейсон Стенлі передав заступнику директора «Повернись живим» під час останньої лекції професора у KSE.

 

«Підготовка висококваліфікованих військових фахівців — один із пріоритетів “Повернись живим”. Проте ще важливіше для нас — не просто навчати людей, а розбудовувати відповідні спроможності в армії. Зараз допомагаємо зі створенням у Сухопутних військах ЗСУ Школи БпЛА “Ятаган”. На її потреби збираємо 33 мільйони гривень. Кошти Фонд спрямує на облаштування навчальних класів, трас для польотів, майстерень з ремонту БпЛА, закупівлю тренувальних бортів тощо», — зазначив заступник директора фонду «Повернись живим» Олег Карпенко.

 

Нагадаємо, школа «Ятаган» формується на базі одного з навчальних центрів Збройних сил, вже має затверджену програму підготовки, розроблені в співпраці з фахівцями «Повернись живим» методичні матеріали, професійний інструкторсько-викладацький склад із бойовим досвідом.

 

Оскільки Школа «Ятаган» є частиною ЗСУ, зовнішні пілоти-оператори отримають не тільки навички, а й військово-облікову спеціальність. Відтак зможуть офіційно обіймати в підрозділі відповідну посаду.

 

«Повернись живим» і Командування Сухопутних військ ЗС України уклали угоду про партнерство та співпрацю щодо реалізації проєктів за напрямом підготовки фахівців БпЛА. Участь Фонду у створенні школи «Ятаган» стала першим проєктом у рамках цієї співпраці.

 

Підтримати збір на школу можна за посиланням.

 

Як повідомлялося, раніше Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів провів збір коштів на систему ідентифікації повітряних цілей для допомоги Повітряним силам ЗСУ. Також Снайдер додав розділи про російсько-українську війну до своєї книжки про уроки XX ст.

 

Фото надані Читомо KSE.

Оригінал статті на Suspilne: Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"