Меню

Пропозиція створити групу в Фб суто для критики

Букнет Пропозиція створити групу в Фб суто для критики

Пропозиція створити групу в Фб суто для критики

Я вже помітив. що в нас в ФБ є групи різного спрямування, але от критику і розгорнуту рецензію ніде не терплять.

А ще мені дуже хочеться написати критику на Ананєва, власне я не знав хто це такий поки не потрапив в групи на ФБ по Букнету. Думаю я маю повне право я там був і можу це критикувати. Між мною і цією критикою стоїть 300 грн хто має книгу, або скан копії то прошу позичити. Тизер мене за душу не взяв, я очікував. от, от зараз я відчую сплеск емоцій, але не відчув.

На рахунок проте ,що це цікаво написано, як сказав Палаш, то в прикладі в мене є книга Коельйо “Одинадцять хвилин”, кажу дівчині яка хороша книжка вона теж її перечила і каже:”Орест автор книги член сект і перебуває під наглядом психіатра”, вона відвела мене на фільм “Катя 4овер” ну дуже реалістичне кіно про продаж людей в сексуальне рабство. Мені от зараз стидно, що я читав і переживав за героїню, чи продала вона за свій вареник за 50 франків, чи не продала. Мало того яоїсь моралі на тему проституції Коельйо не виность він показує такий кінець, як в красотці. Талановите виконання тексту і захоплеве його читання не є показником. Книга розказує, що проституція це норма і не показує її аморальність і руйнівного впливу на душу людини. Вишинька на торті те, що автор писав сюжет  зі своїх знайомих. Багатого ізвращенця, який взяв заміж проститутку. Простіше кажучи вона нашла собі аленя, але цей алень буде займатися з нею всякими пакостями.

Теж саме я можу сказати про Джоржа Мартіна основний прийом ,якого, це навести співчуття до героя. В нього це чудово виходить, а ще маса еротичних сцен. А між Джорджом Мартіном я читав “Галапагоси”, які не сильно мені давалися і були скучнуватими. Пройшло 6 років “Галапогоси” досі створюють картинку в моїй голові, твір не приводить до якихось глибоких розмислів. але постійно малює візуальні образи. Сама ж культова сага не лишила ніякого сліду, а її хитросплетіння вилетіли з моєї голови і мені не хочеться це дочитувати. Мій світогляд за цей період змінився кардинально, розглядати людину середньовіччя в фантазійному світі мені стало просто не цікаво. Як стали не цікавими інтригі та повороти сюжету. Хоча твір за 5 ти бальною шкалою я оціню на трієчку з плюсом. читати можна брати до серця не варто. Палаш таку оцінку не визнає. Хоча в той момент коли я дочитував сагу я казав собі, що я читати більш не буду нічого, бо написати настільки захопливо не можливо. Тобто я думав це вершина 5+. а час показав. що ні.

Критика вона не тільки про стиль письма, про те чи захоплюючий вийшов твір чи ні, а й про те чи герой несе в собі якусь мораль, наскільки добре він пропрацьований і як розкрита його проблематика. Молоді люди часто шукають в книгах відповіді на будені питання.Література являє собою проміжок між міфом і філософією. Існує цілий пласт науковопопулярного контенту, коли науку подають в спрощеному вигляді відмовляючись від термінології на користь простих схем і пояснь. Те саме стосується і відношення літератури до різних філософських течій, а саме головне встановлення моралі, або ж зображення того, що така мораль не може бути встановлена. Все що зїв читач все вплине на його життя.

Оригінал статті на booknet.com: Пропозиція створити групу в Фб суто для критики

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення