Пропозиція руки та серця

Пропозиція руки та серця

Пропозиція руки та серця

Привіт, мої хороші)) Вирішила поділитися з вами деякими враженнями, щодо власної творчості. Для мене, як для автора, найбільш хвилюючим моментом було саме те, коли герой робить пропозицію руки та серця своїй коханій. У минулих книгах це ставалося майже у кінці. Але у тій книзі, що я пишу зараз Я ТВІЙ?!, головний герой наважився зробити це у середині роману.

– Я твій! – відповів хлопець, – але і ти повинна стати моєю. Саме тому…

Він не договорив, а потяг дівчину до лави. Та з готовністю підійшла та сіла поряд з юнаком. Той взявши руку коханої, підніс її до вуст. Поцілунок змусив дівчину здригнутися, вона відчувала що тремтить. Тільки б це був не сон! Хоча б не сталося так, що їм завадять побути наодинці…

Стас засунув руку до кишені чорних джинсів, і витягнув невелику коробочку. Сніжана не зводила з неї очей, відчуваючи, що зараз втратить свідомість.

Хлопець відкрив крихітний футляр, і золота каблучка блиснула у променях молодого місяця. Символ кохання вінчав діамант, який сяяв наче зоря.

– Я твій, а ти – моя! – промовив Стас, – виходь за мене, Сніжинко.

Юнак з невимовною ніжністю надів каблучку на тонкий палець коханої. Каблучка підійшла ідеально, хлопець вірно вгадав розмір. Точніше навіть на вгадав, а знав  серцем.

А як ваші герої освідчуються? Діліться враженнями, і завжди чекаю в гості на СВІЙ ПРОФІЛЬ

Оригінал статті на Букнет: Пропозиція руки та серця

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"