Промокоди і цитати до “Тільки не він»

Промокоди і цитати до “Тільки не він»

Промокоди і цитати до “Тільки не він»

Добрий день усім шанувальникам романтичної прози!

«Тільки не він».

  Хочу подарувати 2 промокоди на безкоштовне  читання цієї книги.

  Для отримання коду прошу вас написати відгук у коментарях під цією книгою. Але такий, щоб я зрозуміла, що ви почали читати її. Також підпишіться на мою сторінку Тут.

  Після цього, будь ласка, зверніться до мене у Фейсбук в особистому повідомленні. Перевагу віддам активним читачам. А, якщо бажаючих буде багато, визначу переможця за допомогою генератора випадкових чисел.

Дякую усім, хто візьме участь у розіграші.

А зараз, невеличкий спойлер з продовження історії:

  “Під вечір Джамал вже мав вигляд коня, яким цілий день орали. Просився на яхту. Я ж не здавалася. Як те дитя, заглядала в очі і клянчила, ну, давай ще хвильку. Ще тільки це, чи те побачимо. Милий зітхав і плентав зі мною до наступної живності.

   Коли врешті дісталися на таксі до пристані і зайшли в яхту, Джамал лиш помив руки і безсило впав на ліжко. Відмовився навіть роззуватися. Я стягнула з нього туфлі, а сама пішла в душ. Хоч теж почувалася втомленою, але така щаслива, стільки приємних вражень, що й енергія звідкись бралася.

  Виходжу, бачу, мій здоровань так і лежить «без задніх ніг». Оце замордувала мужика… Вирішила подражнити.

̶  Ми-ли-й… Що будемо ро-би-ти? — сіла біля нього на ліжку, полоскотала шийку. Чоловік ледь повернув до мене голову.

̶  У? — буркнув, наче сонний. Я знову полоскотала, під руками. Потім погладила його пружні сідниці. Чоловік щось мугикнув. Легенько провела пальцями під колінами. Джамал знову ворухнувся.

̶  Ко-ти-ку… Ти спи-и-и-ш?”

“̶  Розкажи, Нейлан.

̶   Джамале…

̶  Що? Нейлан, тобі доведеться звикнути бути відвертою зі мною. Я довіряю тобі, але не потерплю якихось маневрів в мене за спиною. Я хочу знати все про тебе, бо ти моя жінка. — це прозвучало так строго і категорично, що я, здається, перестала дихати. Серце стиснулося. От і починається… Те, чого я так боялася.”

Тож, ласкаво прошу, дорогі книголюби, до моїх історій. Буду вдячна за підтримку.

З любов’ю, Лана Іссан

 

 

Оригінал статті на Букнет: Промокоди і цитати до “Тільки не він»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"