Промокоди і новини.

Промокоди і новини.

Промокоди і новини.

Дорогі читачі,

«Вогник для холодного»

Хто ще не знайомий з цією історією, ось цитати для ознайомлення:

̶  Мала, скажи, що таке? — запитав так ласкаво, наче йому справді небайдужі мої почуття. Ніби, хоче прочитати мої думки по очах. Що сказати?

̶  А… Я… То просто так, не зважай. — пробурмотіла. Чоловік не йде всередину, хоч вже мав би відчиняти двері. Стоїть, ніжно заглядає мені в очі своїми великими проникливими очиськами. Та що за кара? Нащо він так? Хоче, щоб моє серце розірвалося? Не розуміє, як на мене впливає кожен ніжний погляд цих глибоких очей, кожне ласкаве слово? Не усвідомлює, що з кожною хвилиною, коли ми так близько, все більше закохує мене в себе? Мені ж багато не треба. Від одного його запаху тану, від його голосу.

Краще б уже був строгий зі мною, ніж такий милий. Бо не можу вже терпіти цього. Все важче і важче приховувати цей вогонь, що чимраз сильніше розгоряється в мені від погляду, посмішки цього особливого чоловіка. Загрожує спалити до тла, коли не вирветься назовні, щоб зігрівати коханого.

̶  Оль, я… — почав щось казати, але вхідні двері раптом відчинилися з середини, мало не гримнувши нас.

̶  Потанцюєш зі мною? — подаю їй руку. Тендітне диво киває, несміливо кладе маленьку долоньку в мою руку. Хвилюється. Так! Вона явно небайдужа до мене. Це точно. Просто горить, щоразу, коли хоч на мить торкаюся її. Між нами проходять невидимі імпульси. Я відчуваю, що притягання взаємне.

Обіймаю Олю за тоненьку талію. Починаю кружляти. Дівчина, мов справді хмаринка, невагома в моїх руках. О… Як же класно… Ніжно заглядаю в очі, вона соромиться, червоніє. Моя рука неслухняно просувається вгору, до оголеної спинки Олі. Легко ковзаю по ній пальцями, хочеться проникнути під красиве мереживо. Глибше. Її ніжна, мов оксамит, шкіра непереборно манить мене.

Притискаю дівча трошки сильніше до себе. Різко закручую нас, схиляю її додолу, майже торкається локонами підлоги, підіймаю. Бачу, вона геть захмеліла від цього. Впевнений, що від цього, бо знаю, що алкоголю не п’є. Моя хороша… Така мила і спокуслива.

Музика стихає. Пари зупиняються, розходяться. Я не хочу відпускати дівчину.

 

Для отримання коду потрібно підписатися на мою сторінку в Букнет і зробити репост в Фейсбук мого нового твору

«Тільки не він», якщо маєте профіль в цій мережі. Або в якійсь іншій.

Щоб отримати код, пришліть мені посилання на вашу сторінку, де зробили репост і напишіть особисте повідомлення на Фейсбук. Якщо бажаючих буде багато, визначу переможців серед активних читачів, або серед тих, хто швидше звернуться.

Ще хочу сказати всім, хто слідкує за історією Джамала і Наталі з моєї новинки, що скоро герої здивують нас і себе несподіваними рішеннями. Як думаєте, що це буде? Дочекайтеся!

 

Тож, ласкаво прошу, дорогі книголюби, до моїх історій. Буду вдячна за підтримку.

З любов’ю, Лана Іссан

 

Оригінал статті на Букнет: Промокоди і новини.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"