Промокоди і новини.

Промокоди і новини.

Промокоди і новини.

Дорогі читачі,

«Вогник для холодного»

Хто ще не знайомий з цією історією, ось цитати для ознайомлення:

̶  Мала, скажи, що таке? — запитав так ласкаво, наче йому справді небайдужі мої почуття. Ніби, хоче прочитати мої думки по очах. Що сказати?

̶  А… Я… То просто так, не зважай. — пробурмотіла. Чоловік не йде всередину, хоч вже мав би відчиняти двері. Стоїть, ніжно заглядає мені в очі своїми великими проникливими очиськами. Та що за кара? Нащо він так? Хоче, щоб моє серце розірвалося? Не розуміє, як на мене впливає кожен ніжний погляд цих глибоких очей, кожне ласкаве слово? Не усвідомлює, що з кожною хвилиною, коли ми так близько, все більше закохує мене в себе? Мені ж багато не треба. Від одного його запаху тану, від його голосу.

Краще б уже був строгий зі мною, ніж такий милий. Бо не можу вже терпіти цього. Все важче і важче приховувати цей вогонь, що чимраз сильніше розгоряється в мені від погляду, посмішки цього особливого чоловіка. Загрожує спалити до тла, коли не вирветься назовні, щоб зігрівати коханого.

̶  Оль, я… — почав щось казати, але вхідні двері раптом відчинилися з середини, мало не гримнувши нас.

̶  Потанцюєш зі мною? — подаю їй руку. Тендітне диво киває, несміливо кладе маленьку долоньку в мою руку. Хвилюється. Так! Вона явно небайдужа до мене. Це точно. Просто горить, щоразу, коли хоч на мить торкаюся її. Між нами проходять невидимі імпульси. Я відчуваю, що притягання взаємне.

Обіймаю Олю за тоненьку талію. Починаю кружляти. Дівчина, мов справді хмаринка, невагома в моїх руках. О… Як же класно… Ніжно заглядаю в очі, вона соромиться, червоніє. Моя рука неслухняно просувається вгору, до оголеної спинки Олі. Легко ковзаю по ній пальцями, хочеться проникнути під красиве мереживо. Глибше. Її ніжна, мов оксамит, шкіра непереборно манить мене.

Притискаю дівча трошки сильніше до себе. Різко закручую нас, схиляю її додолу, майже торкається локонами підлоги, підіймаю. Бачу, вона геть захмеліла від цього. Впевнений, що від цього, бо знаю, що алкоголю не п’є. Моя хороша… Така мила і спокуслива.

Музика стихає. Пари зупиняються, розходяться. Я не хочу відпускати дівчину.

 

Для отримання коду потрібно підписатися на мою сторінку в Букнет і зробити репост в Фейсбук мого нового твору

«Тільки не він», якщо маєте профіль в цій мережі. Або в якійсь іншій.

Щоб отримати код, пришліть мені посилання на вашу сторінку, де зробили репост і напишіть особисте повідомлення на Фейсбук. Якщо бажаючих буде багато, визначу переможців серед активних читачів, або серед тих, хто швидше звернуться.

Ще хочу сказати всім, хто слідкує за історією Джамала і Наталі з моєї новинки, що скоро герої здивують нас і себе несподіваними рішеннями. Як думаєте, що це буде? Дочекайтеся!

 

Тож, ласкаво прошу, дорогі книголюби, до моїх історій. Буду вдячна за підтримку.

З любов’ю, Лана Іссан

 

Оригінал статті на Букнет: Промокоди і новини.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Один з головних представників біт-покоління Лоуренс Ферлінгетті помер у віці 101 року

Американський поет, видавець і активіст, один з головних представників біт-покоління Лоуренс Ферлінгетті помер у віці 101 року у Сан-Франциско. Причиною смерті стало інтерстиціальнеХвороба курців зі стажем пон

“Нехай люди лають, аби не мовчали”. Інтерв’ю з Лесею Українкою

Українська письменниця Леся Українка стала культовою через свій бунтівний характер (від нього – різкі висловлювання) та феміністичні погляди, що наприкінці ХІХ століття були не просто прогресивними, а скандаль

Історії мають бути дописані! :)

Щиро дякую всім за поради та коментарі у блозі “Заморожена історія))”, які допомогли мені надихнутись дописувати книгу “Сьомий Релікт”!

Тепер у неї нова обкладинка, нова “фаза” та кілька нових розділів)) Тож,

Досвід переїзду або кілька слів про першу книгу.

Вітаю! Доки я не створила нічого нового, а у “Ляльковода” продовжують зростати перегляди та коментарі вирішила повернутися у часі назад й розповісти про свою першу велику книгу під назвою “Прах під золотою горою”,

Кастинг акторів до зйомок блокбастеру про драконів

За визначенням, на відміну від наукової фантастики, в фентезі може бути скільки завгодно фантастичних припущень. То чому б не припустити, що по роману «Ми — дракони» знімається блокбастер? Запрошую всіх прийняти

Перейти до блогу