Промокоди і новини.

Промокоди і новини.

Промокоди і новини.

Дорогі читачі,

«Вогник для холодного»

Хто ще не знайомий з цією історією, ось цитати для ознайомлення:

̶  Мала, скажи, що таке? — запитав так ласкаво, наче йому справді небайдужі мої почуття. Ніби, хоче прочитати мої думки по очах. Що сказати?

̶  А… Я… То просто так, не зважай. — пробурмотіла. Чоловік не йде всередину, хоч вже мав би відчиняти двері. Стоїть, ніжно заглядає мені в очі своїми великими проникливими очиськами. Та що за кара? Нащо він так? Хоче, щоб моє серце розірвалося? Не розуміє, як на мене впливає кожен ніжний погляд цих глибоких очей, кожне ласкаве слово? Не усвідомлює, що з кожною хвилиною, коли ми так близько, все більше закохує мене в себе? Мені ж багато не треба. Від одного його запаху тану, від його голосу.

Краще б уже був строгий зі мною, ніж такий милий. Бо не можу вже терпіти цього. Все важче і важче приховувати цей вогонь, що чимраз сильніше розгоряється в мені від погляду, посмішки цього особливого чоловіка. Загрожує спалити до тла, коли не вирветься назовні, щоб зігрівати коханого.

̶  Оль, я… — почав щось казати, але вхідні двері раптом відчинилися з середини, мало не гримнувши нас.

̶  Потанцюєш зі мною? — подаю їй руку. Тендітне диво киває, несміливо кладе маленьку долоньку в мою руку. Хвилюється. Так! Вона явно небайдужа до мене. Це точно. Просто горить, щоразу, коли хоч на мить торкаюся її. Між нами проходять невидимі імпульси. Я відчуваю, що притягання взаємне.

Обіймаю Олю за тоненьку талію. Починаю кружляти. Дівчина, мов справді хмаринка, невагома в моїх руках. О… Як же класно… Ніжно заглядаю в очі, вона соромиться, червоніє. Моя рука неслухняно просувається вгору, до оголеної спинки Олі. Легко ковзаю по ній пальцями, хочеться проникнути під красиве мереживо. Глибше. Її ніжна, мов оксамит, шкіра непереборно манить мене.

Притискаю дівча трошки сильніше до себе. Різко закручую нас, схиляю її додолу, майже торкається локонами підлоги, підіймаю. Бачу, вона геть захмеліла від цього. Впевнений, що від цього, бо знаю, що алкоголю не п’є. Моя хороша… Така мила і спокуслива.

Музика стихає. Пари зупиняються, розходяться. Я не хочу відпускати дівчину.

 

Для отримання коду потрібно підписатися на мою сторінку в Букнет і зробити репост в Фейсбук мого нового твору

«Тільки не він», якщо маєте профіль в цій мережі. Або в якійсь іншій.

Щоб отримати код, пришліть мені посилання на вашу сторінку, де зробили репост і напишіть особисте повідомлення на Фейсбук. Якщо бажаючих буде багато, визначу переможців серед активних читачів, або серед тих, хто швидше звернуться.

Ще хочу сказати всім, хто слідкує за історією Джамала і Наталі з моєї новинки, що скоро герої здивують нас і себе несподіваними рішеннями. Як думаєте, що це буде? Дочекайтеся!

 

Тож, ласкаво прошу, дорогі книголюби, до моїх історій. Буду вдячна за підтримку.

З любов’ю, Лана Іссан

 

Оригінал статті на Букнет: Промокоди і новини.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"