!!!промокоди!!! Слр, який варто прочитати!

!!!промокоди!!! Слр, який варто прочитати!

!!!промокоди!!! Слр, який варто прочитати!

Всім привіт! Хочу запропонувати до уваги читачів один неймовірний і дуже особливий жіночий роман, а саме  КТГорошко «Кому промокоди ?»

Можна було б зробити заголовок: «Спекотна, як клімат в пустелі, новинка від колеги!!!!!!!!!!!», але актуальна промокодна тематика набагато складніша і серйозніша, ніж може здатися, на перший погляд. І так, перед створенням цього допису, як не дивно, ця книга прочитана мною цілком і повністю, що нахабно порушує традиції реклами книг цього достобіса видатного і популярного напряму.

Ця книга про звичайну, здавалось би, вчительку літератури, яка прагнула знайти свою ідеальну істинну пару. Проте в особистому житті в неї усе настільки складно, що вона ніяк не може наважитись щось вирішити, тому втікає від осоружно недосконалої дійсності у творчість, де все можливо зробити таким, як вона того забажає. (Та якби ж то вона сама знала, чого бажає!) Молода дівчина тоне у своїх власних вигаданих світах, незаплямованих логікою, насолоджується коментарями читачів, які прагнуть виграти промокоди, все більше і більше заплутується у власних химерних думках, які довіряє лише щоденнику, бо ж папір усе стерпить… Вона настільки захоплюється цим, що не помічає очевидного в дійсності. Аж тут деякі описані нею речі в книгах починають справджуватись…

 

Що буде:

-Заплутаний сюжет

-Несподіваний фінал

-Вдалі епічні описи

-Складність вибору між кількома прихильниками

-До страшного правдоподібне занурення у психологію головної героїні та дуже відверто про її найпотаємніші бажання

-Герой з кримінальним минулим

-І звичайно що любов на все життя

-Буде весело, моторошно, емоційно та непередбачувано!

 

Чого не буде:

-Засилля помилок

-Банальності та передбачуваності

-Апокаліпсису логіки

-Промокодів на “Промокоди”, як стверджує сам автор:

https://booknet.com/uk/blogs/post/152733

І за традицією про плани на майбутнє: оскільки читач з мене на 400 книг більш продуктивний, ніж автор, то ще не знаю коли, але обов’язково продовжу публікувати дописи про цікаві та однозначно варті уваги, але поки що непопулярні твори.

Вітаю усіх з минулими та прийдешніми новорічними святами! Бажаю читачам якнайбільше якісних книг, витрачений час на які буде того вартим, а авторам – натхнення для створення таких книг)

Оригінал статті на Букнет: !!!промокоди!!! Слр, який варто прочитати!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"