Пролог мого життя, або історія мого кохання.

Пролог мого життя, або історія мого кохання.

Пролог мого життя, або історія мого кохання.

Хей! Сьогоднішня тема буде про нещасливе кохання. Для багатьох ця тема знайома, тому відкриюсь вам настільки наскільки це можливо. Так от, сідайте зручніше, і занурюйтесь. Все почалось із дружби, ми з ним дружили коли були ще дітьми, та зовсім не довгий період. Хоча, ми були дуже дружні. Та пройшли роки, і він здається все забув. Він сам по собі, поганий хлопець. (якщо ви розумієте про що я) І всім він подобається, а якщо і ні, то подобався. Якщо цікаво чому, розповім прямо тут. У нього висока, худощава, але доволі широкоплеча статура, хитрий, та все ж, чимось добрий розріз очей, глибокі чорні немов два озера шоколаду очі. Він майже завжди носить худі, та на мою думку сіре найкраще. Трохи незрозумілого кольору волосся, та більше воно все-таки світло-русе. Гострі обриси обличчя, холодні очі. Іііі… досить, бо я уже червонію. Я чесно також забула про нього, як тільки наша короткочасна дружба закінчилась, стала не звертати на нього уваги. Найіронічніше це те що він не в моєму смаку. Не люблю таких як він.(ну ну… помітно..) Хе, сильно не любила його деякий час. Тому що він називав мене Хом’ячком. А потім забулось. Я тільки но згадала. А він напевно, ні, я просто впевнена що не пам’ятає нічого. Та все веде до моменту, коли він відіграє роль покидька, а я простої дівчини. Та мені підходить. Якби не він, я б не стала такою дорослою. Такою… собою. Це ще не все, мені потрібно багато часу щоб закохатись, і ще більше щоб любити. Якщо ви попросите, розкажу більше. А ще мені дуже цікаво дізнатись про вашу історію, напишіть будб ласка, і не відчуєте себе такими самотніми. А на моїй уже кінець. Та ви можете спитати мене знову через десять років. Якщо ти читаєш це, реальний Нік, тоді бажаю тобі всього найкращого. Всім бажаю знайти себе, і того, або ту, хто прийме вас тими самими які ви є. А мені добре і самій поки. Щастя вам. Ваша Тіа. 

Оригінал статті на Букнет: Пролог мого життя, або історія мого кохання.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"