Продовження “Академії Міста Химер”

Продовження “Академії Міста Химер”

Продовження “Академії Міста Химер”

Ось і завершилася моя перша книга на Букнет! Щиро дякую читачам, які підтримували книгу лайками, репостами та відгуками! Це все давало автору наснаги працювати над історією)))

героїв чекають багато пригод, в тому числі вони побувають в лісі Тисячі Шепотів. А то поруч зачарований лісок повний небезпек, а герої жодного разу не пошукали там проблем 😉

також героїв чекає серйозна перевірка на кохання і довіру.  Здебільшого через втручання Маскарона, у якого на Майю свої плани;

розкриється головна таємниця Міста Химер.

Тепер що стосується строків. За другу частину Академії Міста Химер я візьмуся після наступної книги. Зараз автор хоче спробувати свої сили в конкурсі. Стосовно новинки, то в планах написати міське фентезі, де будуть пригоди та романтика. Дії будуть відбуватися у Києві – столиці відьом. Я давно хотіла написати історію про містичні вулиці міста, де виросла. Це для мене експеримент, і сподіваюся, вийде щось цікаве)))

Ще раз велике дякую вам за підтримку та інтерес до моєї творчості!

Ваш автор 🙂

Оригінал статті на Букнет: Продовження “Академії Міста Химер”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!

Допоможете мені – допоможу Вам;) 

Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.

Любителям історичних романів

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу

Троянда кохання. Новинка 2021

Перший анонс у 2021 році!

Пропоную одразу перейти до суті))

Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого

Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)

Жанри: сучасна

Роздуми про 69

Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))

Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.

Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло

Помер відомий поет та графік Роман Садловський

У Львові на 57-му році життя помер Роман Садловський, український поет та графік, учасник літературного угруповання «ЛуГоСад». про це повідомила на Facebook дружина його брата Юрія Маріа

Перейти до блогу