Меню

Продовженню бути?..

Букнет Продовженню бути?..

Продовженню бути?..

Привіт ♥

Не раз отримувала прохання від читачів та й в самої давненько крутяться ці ідеї, тому планую взятися за продовження котрогось зі своїх творів. Вирішила запитати, що б зацікавило вас більше. Звісно з часом напишу я і те, і те, бо вже як засів у голові задум для книги, то доведеться реалізовувати, бо не відстане (сподіваюся, така халепа не лише в мене). Втім, вирішити, за що братися в першу чергу таки варто 🙂

Отож…

“День святого Валентина”. Про продовження цього твору я вже трішечки згадувала у своєму блозі. В другій книзі центр уваги зміститься до Сергія (Лиса). Хоча звісно йому ще доведеться не лише зустрітися зі Златою, а й стати причетним до розкриття ще одної таємниці, що сховалася за міцною стіною з років. 
“Я кохаю Вас, пане професоре”. Не знаю, на скільки це можна буде вважати саме продовженням. У другій книзі я планую розповісти про Надю й Богдана. Цілком можливо, що їхня історія розтягнеться на кілька років. Звісно старі знайомі іноді будуть фігурувати (все ж, Ліза – Надина подруга), але вже не в якості головних героїв. 

Складно не помітити схожість концепцій. В обох випадках я, так би мовити, переходжу на дзвіницю інших персонажів (до речі, мені завжди чомусь подобався цей прийом в інших авторів). Втім, продовження до “Я кохаю Вас, пане професоре” буде набагато самостійніше, а от що стосується “Дня святого Валентина”, то тут ще буде шанс доволі близько поспостерігати за знайомими героями. 

У всякому разі саме так я бачу ці книги на даному етапі. Хоча, звісно щось може й змінитися, бо іноді муза підкидає несподівані ідеї в розпал роботи над твором.

 

Цілуночки,

Ваша Торі

Оригінал статті на litnet.com: Продовженню бути?..

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення