Продана Лукавому – приємні новини)

Продана Лукавому – приємні новини)

Продана Лукавому – приємні новини)

Дівчатка, усім привіт)))

Продана лукавому

буде безкоштовно)))

                                                   

Хто ще не приєднався до читання, запрошую, тому що там у нас якраз розгоряється багаття пристрасті, починає іскрити)))

Анотація до книги “Продана лукавому ”

Я стала гарантією зобов’язання, які має виконати мій брат, перед Лукою Гріховним — бізнесменом та чоловіком, що знає чого хоче. Мені довелося стати частиною життя людини, яку називають Синя Борода не з простих причин. Він лев, що зловив у пастку кішку. Мисливець, який змусив бути поруч. Чоловік, через якого тілом біжать мурашки. А я продана йому…Та чи так все як здається?

Ця історія hot erotic ❤

Ця історія crazy love❤

Ця історія so sweet ❤

#не ідеальний владний герой #вперта, але ніжна героїня
#протистояння характерів #таємниці
#продана #лукаве кохання #різниця у віці #дорослий чоловік

Уривок:

— Кішечка зловилася у пастку, так, Агата? — Вкрадливо промовляє нависаючи зверху. Погляд темних, немов ніч, синіх очей дивиться так глибоко, що відчуваю, як починаю задихатися, свіже дихання зі смаком чорниці обдаровує холодом, аромат парфуму вбивається в ніс ще глибше. 

— Кішечок тут немає, — видихаю йому в губи задерши голову так, щоб міг зрозуміти, — підкорятися йому я не зобов’язана, — лише пума. 

— Повір, Агата, ти кішечка, — криво посміхається. — До пуми тобі ще дуже далеко. А кігтики варто було випускати у кабінеті братика.

Замовкаю зціпивши зуби.Він має рацію, але він і Ед — дві різні людини. І якщо проти брата я дійсно не могла нічого зробити, якщо мені довелося поїхати з Лукою, тому що я хочу, щоб Саша мав змогу вилікувати сестру, то це не означає, що тут я не зможу опиратися. 

У нас з Сашею плани: як тільки він назбирає потрібну суму він забере і мене. Ми поїдемо так далеко як тільки можна. Втечемо, залишивши Україну, за кордон. Я б і сама могла, але у мене для цього немає грошей, тож доводиться вірити й чекати, поки він назбирає потрібну суму. 

— Не думай, що я тебе боюся, — чітко промовляю кожну букву. 

Лука вигинає темні брови й дивиться насмішкувато, наче ляпнула дурницю якусь.

— Дарма, Агата. Мене потрібно боятися. Я не ніжний та добрий хлопчик, що рятує дам з рук поганих братиків.

 

Окремо хочу привітати усіх авторів – З днем пиьменника! 

Натхнення авторам, вдячних читачів, професійного росту і вдосконалення))) Баждаю вам, щоб ви самі могли пишатися собою в першу чергу))) Нехай ваші досягнення зростають))))  

Оригінал статті на Букнет: Продана Лукавому – приємні новини)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"